0

Tiesa ir kitas melas

  • Nuolaida knygai -31%
Kaina internetu: 9,69 €
Kaina knygyne: 13,89 €*
Sutaupote: 4.20 € (31%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Tiesa ir kitas melas

  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2016
  • Formatas: 14x24, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 280
  • ISBN ar kodas: 9786090126356

2021-01-31 9.69 InStock
Į krepšelį
Knygos "Tiesa ir kitas melas" aprašymas
Ką jis turėjo sakyti? Viskas susiklostė šitaip nelemtai, o Henris gyvenime buvo išmokęs neištarti to, kas geriau turėtų likti nutylėta.

Henris – sėkmės sulaukęs rašytojas. Elegantiškas, dosnus ir labai pavojingas. Bet jis – skrupulų neturintis avantiūristas, susikūręs itin patogų gyvenimą.
Fatališka jo meilužė pastoja. Dabar jis turėtų jau viską papasakoti žmonai. Bet ar išties reikia jai viską iškloti? Tiesa sunaikintų jo gyvenimą. Paprasčiau būtų pašalinti iš kelio meilužę. Bet kaip tik tada Henris padaro nebeatitaisomą klaidą.

Saschą Arango domina tai, kur baigiasi tiesa, kur prasideda melo paribiai. Jis pasakoja be galo įdomią istoriją apie Henrį, kuriam galva nesvaigsta net stovint ant prarajos krašto. Parodo mums vyrą, visą laiką sugebėdavusį išvengti savo veiksmų padarinių, bet vieną sykį žengusį žingsnį per toli.

„Romane apstu netikėtų posūkių, neįtikimų dalykų, keistų sutapimų, tad jis be galo sumaniai ir sėkmingai įsiterpia tarp psichologinio trilerio ir komedijos – ir abiem atvejais įtikina. Psichologinis Arango trileris – tai žavinga ir gerai sunarpliota melo istorija.“
Kultur Spiegel

Iš vokiečių k. vertė Vilija Gerulaitienė

Parašykite atsiliepimą apie "Tiesa ir kitas melas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Tiesa ir kitas melas, kurią skaitytojams dovanoja Sascha Arango. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Sascha Arango su knyga Tiesa ir kitas melas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Tiesa ir kitas melas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Sascha Arango. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Tiesa ir kitas melas palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Tiesa ir kitas melas" perkama kartu