0

Tiesa ir kitas melas

  • Nuolaida knygai -31%
Kaina internetu: 9,69 €
Kaina knygyne: 13,89 €*
Sutaupote: 4.20 € (31%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Tiesa ir kitas melas

  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2016
  • Formatas: 14x24, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 280
  • ISBN ar kodas: 9786090126356

2020-08-31 9.69 InStock
Į krepšelį
Knygos "Tiesa ir kitas melas" aprašymas
Ką jis turėjo sakyti? Viskas susiklostė šitaip nelemtai, o Henris gyvenime buvo išmokęs neištarti to, kas geriau turėtų likti nutylėta.

Henris – sėkmės sulaukęs rašytojas. Elegantiškas, dosnus ir labai pavojingas. Bet jis – skrupulų neturintis avantiūristas, susikūręs itin patogų gyvenimą.
Fatališka jo meilužė pastoja. Dabar jis turėtų jau viską papasakoti žmonai. Bet ar išties reikia jai viską iškloti? Tiesa sunaikintų jo gyvenimą. Paprasčiau būtų pašalinti iš kelio meilužę. Bet kaip tik tada Henris padaro nebeatitaisomą klaidą.

Saschą Arango domina tai, kur baigiasi tiesa, kur prasideda melo paribiai. Jis pasakoja be galo įdomią istoriją apie Henrį, kuriam galva nesvaigsta net stovint ant prarajos krašto. Parodo mums vyrą, visą laiką sugebėdavusį išvengti savo veiksmų padarinių, bet vieną sykį žengusį žingsnį per toli.

„Romane apstu netikėtų posūkių, neįtikimų dalykų, keistų sutapimų, tad jis be galo sumaniai ir sėkmingai įsiterpia tarp psichologinio trilerio ir komedijos – ir abiem atvejais įtikina. Psichologinis Arango trileris – tai žavinga ir gerai sunarpliota melo istorija.“
Kultur Spiegel

Iš vokiečių k. vertė Vilija Gerulaitienė

Parašykite atsiliepimą apie "Tiesa ir kitas melas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra


Dažniausiai su "Tiesa ir kitas melas" perkama kartu