0

Tiesa ir metodas. Pamatiniai filosofinės hermeneutikos bruožai

Kaina internetu: 25,99 €
Kaina knygyne: 29,99 €*
Sutaupote: 4.00 € (14%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Tiesa ir metodas. Pamatiniai filosofinės hermeneutikos bruožai


2020-09-30 25.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Tiesa ir metodas. Pamatiniai filosofinės hermeneutikos bruožai " aprašymas

Hansas Georgas Gadameris (1900-2002) savo gyvenimo veikale "Tiesa ir metodas. Pamatiniai filosofinės hermeneutikos bruožai" (1960), remdamasis Martino Heideggerio egzistencijos filosofijos įžvalgomis ir apibendrinęs bei susisteminęs gausią medžiagą nuo antikos iki dabartinių laikų, sukūrė filosofinės hermeneutikos teoriją, paremtą tikrovės supratimo ir jos aiškinimo (interpretavimo) metodu ne kaip pažinimo sudėtine dalimi, o gyvenimo esme, pačia žmogaus egzistencija. Į šios teorijos problemų lauką patenka visoms socialinio gyvenimo sritims nepaprastai svarbios, su tikrovės supratimu ir aiškinimu tiesiogiai susijusios pamatinės prasmės ir jų (iš)raiškos, kurios veikale analizuojamos trimis aspektais - egzistenciniu, semantiniu, refleksiniu - ir apima visus humanitarinių mokslų gvildenamus žmogaus egzistencijos skleidimosi procesus: socialinę būtį, tradiciją, istorizmą, estetiką, meno tiesą, meno kūrinio ontologiją, kalbą.

Iš vokiečių kalbos vertė Alfonsas Tekorius

Parašykite atsiliepimą apie "Tiesa ir metodas. Pamatiniai filosofinės hermeneutikos bruožai "

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Filosofija

Hans-Georg Gadamer parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Tiesa ir metodas. Pamatiniai filosofinės hermeneutikos bruožai , kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Tiesa ir metodas. Pamatiniai filosofinės hermeneutikos bruožai aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Tiesa ir metodas. Pamatiniai filosofinės hermeneutikos bruožai už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Tiesa ir metodas. Pamatiniai filosofinės hermeneutikos bruožai ? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Hans-Georg Gadamer tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Tiesa ir metodas. Pamatiniai filosofinės hermeneutikos bruožai " perkama kartu