⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Tiesa, išliekanti per amžius

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-10-31 2.2 SoldOut

Knygos "Tiesa, išliekanti per amžius" aprašymas

Knygoje rasite stulbinantį, tačiau kartu ir glaustą J. Kalvino mėginimą krikščionišką tikėjimą pateikti paprastiems žmonėms. Joje pamatysite pačią protestantiško tikėjimo šerdį bei pajusite iš jos plūstančią ugningą meilę Dievui ir žmonėms.


„Jonas Kalvinas žinojo, kad Reformacijos metu iš naujo atrastos biblinės tiesos pasklistų po pasaulį, paprastiems žmonėms jos turėtų būti suprantamai pateikiamos. Taigi 1536–1537 metų žiemą, būdamas 29 metų, Jonas Kalvinas prancūzų kalba parašė „Trumpą krikščioniško tikėjimo santrauką...“. Čia rasite stulbinantį, tačiau kartu ir glaustą Kalvino mėginimą krikščionišką tikėjimą pateikti paprastiems žmonėms!.. Šioje knygoje pamatysite pačią protestantiško tikėjimo šerdį bei pajusite iš jos plūstančią ugningą meilę Dievui ir žmonėms“.

Iš Stuarto Olyotto parašytos įžangos

(Daktaras Stuartas Olyottas skaito paskaitas Bridgende esančiame Velso evangeliškame koledže ir yra atsakingas už tarnavimui pašauktų studentų pamokslavimo įgūdžių lavinimą.)


„Ši knyga yra mažas brangakmenis! Būtų sunku rasti aiškesnę tokios apimties tikėjimo santrauką, ir galbūt apskritai neįmanoma rasti... Tikrai verta skaityti!“

„Evangelicals Now“


Iš anglų kalbos vertė Arnoldas MatijošiusKiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Tiesa, išliekanti per amžius"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Tiesa, išliekanti per amžius", Jonas Kalvinas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Jonas Kalvinas su knyga "Tiesa, išliekanti per amžius" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Tiesa, išliekanti per amžius" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Jonas Kalvinas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Tiesa, išliekanti per amžius" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Tiesa, išliekanti per amžius" perkama kartu