⭐ GRAND pasiūlymas knygoms! Naršykite čia >>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Tiesa skins kelią sau

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-08-31 5.75 SoldOut

Knygos "Tiesa skins kelią sau" aprašymas

Šioje knygoje, talentingos publicistės gamtininkės profesorės Marijos Natkevičaitės-Ivanauskienės plunksna pasakodama apie savo gyvenimą ir artimų žmonių likimus, ji atskleidžia savo požiūrį į gyvenimą, parodo sudėtingą beveik šimtmetį trukusį viso mūsų krašto istorijos tarpsnį – Lietuvos prisikėlimą po Pirmojo pasaulinio karo, žiaurią ją vėliau ištikusią priespaudą ir viltingu žvilgsniu regi jos ateitį tikėdama, kad tiesa prasiskins sau kelią.


Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Tiesa skins kelią sau"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Tiesa skins kelią sau", Marija Natkevičaitė-Ivanauskienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Marija Natkevičaitė-Ivanauskienė su knyga "Tiesa skins kelią sau" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Tiesa skins kelią sau" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Marija Natkevičaitė-Ivanauskienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Tiesa skins kelią sau" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Tiesa skins kelią sau" perkama kartu