0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Tiesiai į sėkmę. Kaip svajonės virsta tikrove

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
REKOMENDUOJAMOS NAUJOS KNYGOS

Tiesiai į sėkmę. Kaip svajonės virsta tikrove


Šiuo metu neparduodama

Knygos "Tiesiai į sėkmę. Kaip svajonės virsta tikrove" aprašymas
Ši knyga "Tiesiai į sėkmę. Kaip svajonės virsta tikrove" skirta jums, jei...
* Ryte nesinori šokti iš lovos ir bėgti į darbą.
* Kasdien sėdinėjate ir klaikiai nuobodžiaujate.
* Turite laiko padaryti viskam, ko tik kas paprašo.
* Kiekvieną savaitę turite laiko žiūrėti visas televizijos programas ir nepraleidžiate nė vienos serialų serijos.
* Visada į valias išsimiegate.
* Jau daug nuveikėte gyvenime ir klausiate savęs, kas toliau.

Stivas Harvis (Steve Harvey), parašęs „New York Times“ bestselerius „Ko nori vyrai“ ir „Moterims apie vyrus“, komiko karjerą pradėjo devinto dešimtmečio viduryje, patyręs skurdą ir bedarbystę. 1997 m. Harvis gastroliavo kaip vienas iš Komedijos karalių drauge su Sedriku Linksmintoju (Cedric the Entertainer) ir Berniu Maku (Bernie Mac). Dabar Stivas Harvis veda savo kasdienę pokalbių laidą ir žaidimą „Šeimų dvikova“ („Family Feud“) per televiziją, taip pat nacionaliniu mastu transliuojamą „Rytinį Stivo Harvio šou“ per radiją. Dar jis įsteigė „Stivo ir Mardžorės Harvių fondą“ („Steve and Marjorie Harvey Fuondation“).

Iš anglų k. vertė Margarita Bautrėnienė


Parašykite atsiliepimą apie "Tiesiai į sėkmę. Kaip svajonės virsta tikrove"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Tiesiai į sėkmę. Kaip svajonės virsta tikrove, kurią skaitytojams dovanoja Steve Harvey, Jeffrey Jonson. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Steve Harvey, Jeffrey Jonson su knyga Tiesiai į sėkmę. Kaip svajonės virsta tikrove jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Tiesiai į sėkmę. Kaip svajonės virsta tikrove patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Steve Harvey, Jeffrey Jonson. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Tiesiai į sėkmę. Kaip svajonės virsta tikrove palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Tiesiai į sėkmę. Kaip svajonės virsta tikrove" perkama kartu