⭐ GRAND pasiūlymas knygoms! Naršykite čia >>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Tiesinė algebra ir matematinė analizė. Uždavinių sprendimai

2022-08-31 7.39 InStock
Į krepšelį

Knygos "Tiesinė algebra ir matematinė analizė. Uždavinių sprendimai" aprašymas

Mokomoji knyga skirta KTU Ekonomikos ir vadybos bei Socialinių mokslų fakultetų studentams ir parengta pagal studijų modulio „Tiesinė algebra ir matematinė analizė" programą.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Tiesinė algebra ir matematinė analizė. Uždavinių sprendimai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Matematikos, statistikos knygos

Aldona Marčiukaitienė, Danutė Prašmantienė, Nijolė Ratkienė, Stasė Janušauskaitė, Zita Furmonavičienė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Tiesinė algebra ir matematinė analizė. Uždavinių sprendimai", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Tiesinė algebra ir matematinė analizė. Uždavinių sprendimai" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Tiesinė algebra ir matematinė analizė. Uždavinių sprendimai" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Tiesinė algebra ir matematinė analizė. Uždavinių sprendimai"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Aldona Marčiukaitienė, Danutė Prašmantienė, Nijolė Ratkienė, Stasė Janušauskaitė, Zita Furmonavičienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Tiesinė algebra ir matematinė analizė. Uždavinių sprendimai" perkama kartu