0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Tiesinė algebra ir matematinė analizė

2022-01-31 6.19 InStock
Į krepšelį

Knygos "Tiesinė algebra ir matematinė analizė" aprašymas

Mokomoji knyga "Tiesinė algebra ir matematinė analizė" skirta KTU Ekonomikos ir vadybos bei Socialinių mokslų fakultetų studentams ir parengta pagal studijų modulio "Tiesinė algebra ir matematinė analizė".
Leidinyje išdėstyta tiesinė ir vektorinė algebra bei analizinė geometrija, ribos, diferencialinis ir integralinis skaičiavimas.Parašykite atsiliepimą apie "Tiesinė algebra ir matematinė analizė"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Tiesinė algebra ir matematinė analizė", Stasė Janušauskaitė, Aldona Marčiukaitienė, Danutė Prašmantienė, Nijolė Ratkienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Stasė Janušauskaitė, Aldona Marčiukaitienė, Danutė Prašmantienė, Nijolė Ratkienė su knyga "Tiesinė algebra ir matematinė analizė" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Tiesinė algebra ir matematinė analizė" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Stasė Janušauskaitė, Aldona Marčiukaitienė, Danutė Prašmantienė, Nijolė Ratkienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Tiesinė algebra ir matematinė analizė" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Tiesinė algebra ir matematinė analizė" perkama kartu