⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Tiesinė algebra (knyga su defektais)

Kaina: 2,99 €
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-09-30 2.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Tiesinė algebra (knyga su defektais)" aprašymas

Galimas knygos brokas (gali būti likusi žymė nuo anksčiau ant knygos nugarėlės užklijuotos kainos, pageltę kai kurių knygų puslapiai, gali būti susilankstęs, subraižytas arba įplyšęs knygos viršelis).

Tiesinė algebra - tai algebrinių struktūrų atskirasis atvejis - tiesinės erdvės ir tiesiniai vaizdavimai.

Platesniąją prasme tiesinės algebros turinį sudaro matematinės kalbos sukūrimas, kad išreikštume vieną svarbiausiųjų gamtamokslinių idėjų - tiesiškumo idėją. Galbūt, jos atskirasis specialusis atvejis yra mažųjų pokyčių tiesiškumo principas: beveik kiekvienas natūralusis procesas beveik visur yra tiesiškas mažoje aplinkoje. Šis principas yra visos matematinės analizės ir jos taikymo pagrindas.

Fizinės trimatės erdvės vektorinė algebra istoriškai sudaro tiesinės algebros pamatus. A. Einšteino dėka mes supratome, kad ir fizinė erdvė yra apytiksliai tiesinė, tačiau tik mažoje stebėtojo aplinkoje.

Tiesinėje algebroje nagrinėjami trijų rūšių objektai: matricos, erdvės ir algebrinės formos. Šių objektų teorijos glaudžiai susietos tarpusavyje. Dauguma tiesinės algebros uždavinių gali būti formuluojami kurioje nors tų teorijų.

Skaitytojui pateikiamas gana glaustas tiesinės algebros kursas yra sąlygotas KTU matematikos bakalauro studijoms skirtų kreditų apimtimi. Todėl, norintiems plačiau įsigilinti į dėstomojo dalyko esmę, pateikiamas papildomas literatūros sąrašas bei nuorodos į jį.

Knygoje „Tiesinė algebra“ išdėstyti tiesinės algebros pagrindai gali būti naudingi ir kitų specialybių studentams, norintiems pagilinti savo žinias.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Tiesinė algebra (knyga su defektais)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Matematikos, statistikos knygos

Gediminas Simonas Dosinas pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Tiesinė algebra (knyga su defektais)", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Tiesinė algebra (knyga su defektais)" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Tiesinė algebra (knyga su defektais)" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Tiesinė algebra (knyga su defektais)"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Gediminas Simonas Dosinas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Tiesinė algebra (knyga su defektais)" perkama kartu