Tik šiandien! -5% extra nuolaida su kodu: PIGU (nuolaidos sumuojasi)

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Tiesinio programavimo modeliai transporte

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-07-31 5.06 SoldOut

Knygos „Tiesinio programavimo modeliai transporte“ aprašymas

Mokomoji knyga skiriama VGTU Transporto inžinerinės eko­nomikos ir vadybos bei kitų ekonomikos ir vadybos studijų programų I pakopos studentams. Knyga gali būti naudinga ir kitų universitetų ir kolegijų ekonominių studijų programų studentams. Šis leidinys ypač padėtų neakivaizdinio skyriaus studentams, atliekantiems namų praktikos darbus. Knygoje pateikiami tiesinio programavimo uždavinių matematinių modelių sudarymo pagrindai, tiesinių optimizavimo uždavinių sprendimo metodai ir algoritmai, uždavinių sprendimo būdai. Rašant šią mokomąją knygą, stengtasi išlaikyti tokius principus: matematinį dėstymo griežtumą, kuo platesnį ekonominį nagrinėjamų metodų ir modelių interpretavimą, medžiagos pateikimą taip, kad ja galėtų naudotis ir studentas ekonomistas, ir kiekvienas besidomintis, turintis visai kuklių matematinių žinių. Aiškus dėstymo būdas bei kiekviename skyriuje pateikti pavyzdžiai leidžia nesunkiai suvokti pateiktą medžiagą. Knygoje nesitenkinama vien tik pagrindinių transporto uždavinių formulavimu bei sprendimo metodais. Čia pateikiami ir uždaviniai su įvairiais papildomais apribojimais ir sąlygomis.Parašykite atsiliepimą apie „Tiesinio programavimo modeliai transporte“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Vadybos knygos

Nijolė Batarlienė, Mindaugas Mazūra pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą „Tiesinio programavimo modeliai transporte“, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos „Tiesinio programavimo modeliai transporte“ aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos „Tiesinio programavimo modeliai transporte“ už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą „Tiesinio programavimo modeliai transporte“? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Nijolė Batarlienė, Mindaugas Mazūra tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su „Tiesinio programavimo modeliai transporte“ perkama kartu