⭐ GRAND pasiūlymas knygoms! Naršykite čia >>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Tiesiog atsitiko

Kaina: 13,49 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-08-31 13.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Tiesiog atsitiko" aprašymas

Čikagoje gyvenanti rašytoja Vilma Kava prieš 4 metus debiutavo šiltai sutiktu romanu „Aš tau sakau“, o dabar pristato naują knygą „Tiesiog atsitiko“. V. Kava šiame romane vėl kalba apie įvairialypius žmonių santykius. „Tai keturių moterų istorija. Jos visos stipriai susijusios, nors dvi gyvena Vilniuje, dvi – Čikagoje. Vienos jau buvo susitikusios anksčiau, kitos niekad nėra matęsi, bet jas sieja netikėtas, ypatingas ryšys. Mes skirtingai kuriame santykius santuokoje ir partnerystėje. Būtent apie tai mano knyga.“

Jei kas nors paprašytų papasakoti apie savo gyvenimą, nuo ko pradėtumėte? Ką prisimintumėte, ką atrinktumėte ištarti garsiai, ką – nutylėti? Pasakotumėte apie tai, kas buvo gerai, ar tai, dėl ko skaudėjo? Gal net skauda iki šiol?

Jeigu paprašytų suskirstyti savo gyvenimą į tris pagrindinius etapus, kokie jums būtų svarbiausi? Nuklystumėte į vaikystę ar rinktumėtės paskutinio dešimtmečio ribinius įvykius ir išgyvenimus? Ką pasakotumėte savo jaunystės portretui, žvelgiančiam į jus ir pasaulį nuo kambario sienos? Kokius žmones įsileistumėte į prisiminimus? Tuos, kuriuos jūs mylėjote? Ar tuos, kurie mylėjo jus?

Jeigu žiūrėtumėte į savo gyvenimą kaip į skaidrų vandenį ir matytumėte save, ką prisipažintumėte? Jeigu jūsų kas nors paklaustų, kada gyvenime jautėtės laimingi? Ar galėtumėte atsakyti – dabar?

Keturių moterų keturios istorijos apie tai, kas „tiesiog atsitiko“, kaip lemtingai jas susiejo gyvenimas net nepažįstant vienai kitos. Visos keturios – iš Vilniaus ir iš Čikagos – susitikusios jos turėtų ką viena kitai pasakyti.


  • Autorius: Vilma Kava
  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 237
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094666223

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Tiesiog atsitiko"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikinė lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Tiesiog atsitiko", Vilma Kava. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Vilma Kava su knyga "Tiesiog atsitiko" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Tiesiog atsitiko" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Vilma Kava. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Tiesiog atsitiko" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Tiesiog atsitiko" perkama kartu