⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Tiesiog Geroji Naujiena

Kaina: 10,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-03-31 10.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Tiesiog Geroji Naujiena" aprašymas

Sužinokite tikrąją žinią, kurią Jėzus atėjo paskelbti.

Daugelis žmonių mano, kad Evangelija yra tai, jog tikėdami Jėzumi būsime išgelbėti iš pragaro ir po mirties pateksime į dangų. Bet ar gali būti, kad Biblija iš tiesų moko kitaip? Kas, jei Geroji Naujiena, kurios Jėzus atėjo paskelbti, yra kur kas didesnė, geresnė ir apima kur kas daugiau negu tiesiog tai, kas vyksta mums mirus? Perkamiausių knygų autorius, anglikonų dvasininkas N. T. Raitas (N. T. Wright) atskleidžia, kas iš tiesų yra Evangelija ir kaip ji gali pakeisti tiek mūsų šiandieną, tiek rytojų.

"N. T. Raitas yra vaisingiausias savo kartos Biblijos tyrinėtojas. Jis netgi laikomas žymiausiu apologetu po K. S. Luiso (C. S Lewis). Turbūt geriausias jam skirtas pagyrimas skamba taip: „Kai Raitas kalba, pamokslauja arba rašo, žmonės išvysta Jėzų, ir jų gyvenimas keičiasi.“
CHRISTIANITY TODAY

"Viena nuostabiausių asmenybių krikščioniškosios minties pasaulyje.“
TIME

"Žymiausias pasaulyje Naujojo Testamento tyrinėtojas.“
NEWSWEEK

"Kai žymiausias šių dienų Naujojo Testamento teologas turi pasakyti ką nors naujo, tai nepraslysta pro akis skaitytojams.“
THE CHRISTIAN CHRONICLE

T. RAITAS yra buvęs Anglijos bažnyčios Darame vyskupas, vienas žymiausių pasaulyje Biblijos tyrinėtojų. Šiuo metu jis vadovauja prie Šv. Andriaus universiteto veikiančios Teologijos mokyklos Naujojo Testamento ir ankstyvosios krikščionybės katedrai. Dvidešimt metų jis dėstė Naujojo Testamento temą Kembridžo, Makgilio ir Oksfordo universitetuose, dalyvavo ABS News laidose, taip pat televizijos laidose Dateline, The Colbert Report ir Fresh Air. Jis yra ne vieną apdovanojimą pelnęs knygų Surprised by Scripture („Šventojo Rašto nustebintas“), The Case for Psalms („Psalmių byla“), How God Became King („Kaip Dievas tapo Karaliumi“), Simply Jesus („Tiesiog Jėzus“), After You Believe („Patikėjus“), Surprised by Hope („Nustebintas vilties“), Simply Christian („Tiesiog krikščionis“), Scripture and the Authority of God („Šventasis Raštas ir Dievo autoritetas“), The Meaning of Jesus („Jėzaus reikšmė“) autorius bei šiuolaikinio Naujojo Testamento vertimo The Kingdom New Testament („Karalystės Naujasis Testamentas“) vertėjas.

Iš anglų kalbos vertė Dalia Janušaitienė


  • Autorius: N. T. Wright
  • Leidėjas: Upė
  • Išleidimo metai: 2017
  • Knygos puslapių skaičius: 192
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786099576527

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Tiesiog Geroji Naujiena"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Dvasiniai skaitiniai

N. T. Wright pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Tiesiog Geroji Naujiena", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Tiesiog Geroji Naujiena" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Tiesiog Geroji Naujiena" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Tiesiog Geroji Naujiena"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, N. T. Wright tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Tiesiog Geroji Naujiena" perkama kartu