0

Tiesiog gyvenk

  • Nuolaida knygai -23%
Internetu: 9,99 €
Knygyne: 12,89 €*
Sutaupote: 2.90 € (23%)
  • Pristatymo trukmė: 2 darbo dienos
Turime sandėlyje
Informacija

Tiesiog gyvenk

  • Leidėjas: Svajonių knygos
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 512
  • ISBN ar kodas: 9786090304662

9.99 In stock
Į krepšelį
Aprašymas

Mes retai laukiame pokyčių, tačiau, kai jie ateina, mūsų kūnai ir sielos jau niekada nebebūna tokie, kaip anksčiau. Romantinių istorijų meistrė Susan Wiggs knygoje „Tiesiog gyvenk“ pasakoja dramatišką meilės ir praradimų istoriją.


Sara Mun – jauna moteris, kuri rado savo būdą spręsti ir palengvinti gyvenimo sunkumus. Daugybę problemų ji sprendžia tiesiog piešdama komiksus. Kūrybingi ir šmaikštūs komiksai dažniausiai atspindi jos pačios gyvenimą. Tiek Sara, tiek jos komiksų herojė išgyvena vaisingumo gydymą  ir kitus realius dalykus, tačiau vieno Sara nenumatė nei realybėje, nei komiksuose. Tai – vyro neištikimybė.


Bandydama atsigauti po sugriuvusios santuokos, Sara išvyksta į pajūrio miestelį Kalifornijoje, kur užaugo. Čia jos laukia sunkios praeities prisiminimai – emociškai šaltas tėvas, mamos netektis ir netikėtai atgimęs ryšys su Vilu Boneriu – mokyklos laikų gražuoliu, kurį ji negailestingai pavaizdavo ir savo komiksuose. Tačiau Vilas per tuos metus taip pat gerokai pasikeitė. Ir būtent tuomet, kai atrodo, kad Saros širdis galiausiai atsigaus, ji sulaukia dar vieno smūgio. Sara sužino, kad laukiasi savo buvusio vyro dvynukų.


Romanas „Tiesiog gyvenk“ pasakoja apie drastiškus gyvenimo pokyčius. Ne visus juos galima pasirinkti. Žinoma, Sarai tai bus nauja pradžia, tačiau, kokia? Viskas, ką ji gali padaryti, tai užsimerkti ir … tiesiog gyventi.„Tai puikus, jaudinantis romanas su patrauklia heroje. Bestselerių autorės S. Wiggs talentas atsiskleidžia per jos kruopščiai sukurtus įtikinamus veikėjų charakterius ir per jos gebėjimą parodyti, koks svarbus yra šeimos ryšys, net jei tai nėra kraujo ryšys. Skaitytojai, kuriems patinka Nora Roberts ar Susan Elizabeth Phillips, mėgausis ir S. Wiggs kūryba.“


Library Journal„Bestselerių autorė S. Wiggs išlaiko romantikės reputaciją su šia istorija apie įskaudintą moterį, sugebėjusią atsistoti ant kojų ir eiti pirmyn. Wiggs aprašo sudėtingas situacijas ir audžia emociškai stiprų pasakojimą, kuris privers skaitytojus vieną akimirką griebtis nosinaitės, o kitą jau garsiai kvatotis.“


Publishers Weekly


Susan Wiggs – amerikiečių rašytoja, romantinių, šiuolaikinių romanų autorė.


Baigusi Harvardo universitetą, S. Wiggs dirbo matematikos mokytoja. Rašyti ji pradėjo vaikystėje, tačiau vėliau kuriam laikui buvo ši užsiėmimą apleidusi. 1987 metais pasirodė pirmasis jos romanas, o nuo 1992 metų ji atsidavė tik rašymui ir vidutiniškai parašo po du romanus per metus.  Nuo pat rašymo karjeros pradžios autorė pasakoja apie paprastus žmones ir jų gyvenimo dramas, kai kurių knygų herojai kartojasi, tad rašytoja juos gali vis prisiminti ir aplankyti.

S. Wiggs yra tris kartus laimėjusi RITA apdovanojimą, kuris yra didžiausias įvertinimas šio žanro rašytojams.


Iš anglų kalbos vertė Jūratė Žeimantienė

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu