-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: SKAITAUKNYGA
Knygų išpardavimas: naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Tiesiog kvėpuokite

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 6,99 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2020-07-23 Inga

Autorius pateikia unikalius, lengvai išmokstamus ir praktiškai pritaikomus būdus, kaip palaikyti gerą sveikatą. Tai lyg praktinis skaitinys dirbantiems sveikatos srityje ar jogos, kvėpavimo pratimų ir meditacijos megėjams, ir tiems , kuries tiki, kad kvėpavimas vaidina svarbų vaidmenį jų gyvenime.


2022-06-30 6.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Tiesiog kvėpuokite" aprašymas

Kvėpuokite, kad sektųsi meilė, verslas ir apskritai visas gyvenimas.

Danas Brulé yra visame pasaulyje žinomas sąmoningo kvėpavimo mokytojas. Šioje knygoje "Tiesiog kvėpuokite" jis aprašo kvėpavimo technikas, kurios padeda žmonėms atskleisti savo tikrąjį potencialą. Kvėpavimas taip pat yra puiki priemonė, leidžianti įveikti stresą ir nerimą bei palaikyti gerą sveikatą.
Danas Brulé tarnavo kariniame laivyne naru ir pats patyrė, kaip sąmoningas kvėpavimas išplečia fizines bei dvasines žmogaus galimybes ir padeda išgyventi ekstremaliose situacijose. Apie kvėpavimo galią seniau kalbėjo tik Rytų dvasinės tradicijos, tačiau dabar kvėpavimą tyrinėja ir šiuolaikinis mokslas. Mokslininkų išvada labai aiški: kvėpavimas stipriai veikia žmogaus kūną, protą ir emocijas.

"Į šį kvėpavimo vadovą sudėjau svarbiausius dalykus, kuriuos sužinojau per daugelį studijų ir praktikos metų, taigi čia rasite visą reikalingą informaciją, kad galėtumėte iš karto patirti didžiulę sąmoningo kvėpavimo naudą. Knygoje pateikti pratimai ir meditacijos padės jums įgyti tokių įgūdžių, kokiais anksčiau galėdavo pasigirti tik didieji dvasiniai mokytojai, mistikai, jogai, šventieji ar kariai po labai ilgų treniruočių.
Tapę mano mokiniais, ir jūs netrukus pajusite, kokį stiprų poveikį daro kvėpavimas, patys įsitikinsite, kad paprasti kvėpavimo pratimai gali pakeisti jūsų gyvenimą ir paskatinti asmeninę transformaciją."

Dan Brulé

Apie knygos "Tiesiog kvėpuokite" autorių, kvėpavimo meistrą Dan Brule:

Pasaulyje garsus kvėpavimo technikų pradininkas
7-ių geriausiai savo srityje parduodamų knygų autorius
Prana jogos ir Chi Kung meistras
Buvęs JAV Karo laivyno Medicinos giliųjų vandenų nardytojas, Vietnamo veteranas
Visą gyvenimą mokosi gydymo meno, dzeno ir meditacijos
2000 m. įkūrė Tarptautinį gyvenimo įgūdžių ir gydymo meno institutą
Kvėpavimo misionierius ir guru, daugiau nei 40 metų keliaujantis po pasaulį ir padedantis žmonėms pažinti save įvairių kvėpavimo technikų pagalba.
Pripažintas savo srities ekspertas, kuriam kvėpavimas yra aistra ir pašaukimas.
Dano Brulé siūlomus kvėpavimo pratimus išbandė daugiau kaip 100 000 žmonių iš daugiau kaip 50 pasaulio šalių. Šie žmonės – tai olimpinių žaidynių dalyviai, treneriai, psichoterapeutai, medikai, kovos menų atstovai, asmeninio augimo konsultantai, verslininkai, dvasininkai, priklausomybių gydytojai ir tokie žmogaus galimybių tyrinėtojai kaip Tonis Robbinsas.

Iš anglų kalbos vertė Živilė Šileikaitė


  • Autorius: Dan Brule
  • Leidėjas: Mijalba
  • Išleidimo metai: 2017
  • Knygos puslapių skaičius: 196
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094690488

Kiti taip pat domėjosi


2020-07-23

Autorius pateikia unikalius, lengvai išmokstamus ir praktiškai pritaikomus būdus, kaip palaikyti gerą sveikatą. Tai lyg praktinis skaitinys dirbantiems sveikatos srityje ar jogos, kvėpavimo pratimų ir meditacijos megėjams, ir tiems , kuries tiki, kad kvėpavimas vaidina svarbų vaidmenį jų gyvenime.

Parašykite atsiliepimą apie "Tiesiog kvėpuokite"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Kitos knygos apie sveikatą

Dan Brule pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Tiesiog kvėpuokite", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Tiesiog kvėpuokite" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Tiesiog kvėpuokite" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Tiesiog kvėpuokite"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Dan Brule tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Tiesiog kvėpuokite" perkama kartu