⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Tiesiu toliams rankas

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-08-31 7.39 SoldOut

Knygos "Tiesiu toliams rankas" aprašymas

Leidėjų žodis

Kai į leidėjų rankas pateko apšiuręs Pauliaus Širvio poezijos rinkinio „Tiesiu toliams rankas“ rankraštis, abejonių nekilo: reikia leisti. Ir kuo greičiau. Juk tai autentiška poeto knyga, sudaryta be jokių cenzorių ar redaktorių braukymų. Švarko kišenėje ilgai nešiotas ir kažkurioje kavinėje paliktas poeto ranka rašytas eilėraščių sąsiuvinis ilgai klaidžiojo kasdienybės labirintuose, kol laimingo atsitiktinumo dėka pateko į leidėjų akiratį. Rengdami spaudai faksimilinį Pauliaus Širvio poezijos rinkinį pastebėjome, jog poeto sąsiuvinyje nėra aštuonių eilėraščių, įtrauktų į jo ranka rašytą turinį. Tuomet nusprendėme šių posmų faksimilinio atspaudo stoką kompensuoti pateikiant dvi eilėraščių redakcijas: pirmąją ir paskutiniąją. Skaitytojai, palyginę du to paties eilėraščio variantus, galės įsitikinti, kaip savo posmus poetas redagavo ir tobulino.

Pirmą kartą šią faksimilinę Pauliaus Širvio knygą išleidome 1997 metais, ir ji iš karto tapo bibliografine retenybe... Po dešimties metų pakartojome tiražą ir rinkinys vėl labai greitai išnyko iš knygynų...

Dabar, Pauliaus Širvio šimtmečio proga, skaitytojams siūlome trečiąjį unikalaus faksimilinio poezijos rinkinio „Tiesiu toliams rankas“ leidimą.


  • Autorius: Paulius Širvys
  • Leidėjas: Žuvėdra
  • Išleidimo metai: 2007
  • Knygos puslapių skaičius: 151
  • Formatas: 12x22, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098219425

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Tiesiu toliams rankas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių eilėraščiai ir dramos

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Tiesiu toliams rankas", Paulius Širvys. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Paulius Širvys su knyga "Tiesiu toliams rankas" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Tiesiu toliams rankas" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Paulius Širvys. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Tiesiu toliams rankas" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Tiesiu toliams rankas" perkama kartu