BLITZ! ⚡ BLITZ! ⚡ BLITZ! ⚡ Ypatingos knygų kainos RIBOTĄ LAIKĄ! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Tiesos ministerija

Kaina: 7,59 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-09-30 7.59 InStock
Į krepšelį

Knygos "Tiesos ministerija" aprašymas

Dorianas Lynskey – britų žurnalistas, The Guardian, The Observer, GQ, Q, Empire, Billboard, The New Statesman bendradarbis; daugiausia rašo apie muziką, kiną, politiką. Jo knyga „Tiesos ministerija“ (2019) Didžiojoje Britanijoje tapo bestseleriu, išversta ir verčiama į daugelį kalbų. Pasakojimo ašis yra romanas „1984-ieji“ ir jo autorius Georgeʼas Orwellas, bet Lynskey aprėpia gerokai plačiau ir pateikia intriguojantį tyrimą, kaip iš istorijos gimsta literatūra ir kaip literatūra paaiškina, išskleidžia istoriją ir gyvenamąją tikrovę.

Pirmą kartą 1949 m. išleistas Georgeʼo Orwello romanas apie totalitarinę sistemą „1984-ieji“ – viena tų kultinių knygų, kurios nepraranda aktualumo bėgant laikui ir sparčiai keičiantis pasauliui. Totalitarizmo ideologija atkakliai tebesiskverbia į realybę – ne tik atviromis, bet ir sumaniai dangstomomis formomis, ir Orwello knyga jas negailestingai demaskuoja. Lynskey įdėmiai įsižiūrėjo į „1984-uosius“ ir jų autoriaus biografiją, taip pat į pasaulio būvį nuo knygos atsiradimo iki mūsų dienų. Autorius demaskuoja ne vieną mitą, pateikia gausybę intriguojančių faktų, atskleidžia neįtikėtiną „1984-ųjų“ idėjų sklaidą ir aktualumą – daugybė Orwello sugalvotų žodžių yra tapę bendriniais mūsų realybės reiškinių pavadinimais, jo knygos citatų gausu ir elitinėje, ir popkultūroje. Remdamasis Orwello knyga ir įžvalgomis, „Tiesos ministerijos“ autorius provokuoja įdėmiau pažvelgti į mūsų pačių realybę ir savęs paklausti, ką konkrečiai kiekvienas galime ir privalome padaryti, kad ji netaptų pamėkliška totalitarinių sistemų įkaite.

„Georgeʼas Orwellas totalitarizmo užuomazgas iš arti pamatė dalyvaudamas Ispanijos pilietiniame kare, ypač komunistų valdomoje Barselonoje. Tai buvo tik vienas iš veiksnių, paskatinusių kurti šiurpią grynojo totalitarizmo viziją romane 1984-ieji. Šioje knygoje ne tik papasakota apie Orwello gyvenimą ir kūrybą, bet apžvelgta ir daug kitų temų: utopinės ir antiutopinės literatūros raida, konkuruojančių ideologijų plėtotė XX a. Europoje ir ilgas, permainingas, spalvingas garsiojo romano gyvavimas per visus dešimtmečius nuo jo pasirodymo, taip pat ir po 1984 metų datos.“
Knygos vertėjas Laimantas Jonušys


  • Pavadinimas originalo kalba: THE MINISTRY OF TRUTH
  • Autorius: Dorian Lynskey
  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 368
  • Formatas: 17x24, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094665912
  • Vertėjas: Laimantas Jonušys
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Tiesos ministerija"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Užsienio eseistika ir publicistika

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Tiesos ministerija", Dorian Lynskey. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Dorian Lynskey su knyga "Tiesos ministerija" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Tiesos ministerija" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Dorian Lynskey. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Tiesos ministerija" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Tiesos ministerija" perkama kartu