0

Tigro jausmas. Nugaros treniruočių programa jam ir jai

4.0
(1 įvertinimai)
Turime sandėlyje
2015-12-21 Jonas

Sudomino.

Informacija

Tigro jausmas. Nugaros treniruočių programa jam ir jai

  • Leidėjas: Jotema
  • Išleidimo metai: 2015
  • Formatas: 20x26, minkšti viiršeliai
  • Puslapių skaičius: 176
  • ISBN ar kodas: 9789955135692

Šiuo metu neparduodama

Aprašymas

Pirmoji Benitos Cantieni knyga "Tigro jausmas. Tobuli dubens dugno raumenų treniravimo pratimai jai ir jam" skirta dubens dugno raumenų treniravimo pratimams.

Antroji "Tigro jausmas. Nugaros treniruočių programa jam ir jai" knyga skirta nugaros treniruočių programai, padėsiančiai 100 metų būti judriam ir gyventi be skausmo.Nugaros treniruočių programa, padėsianti 100 metų būti judriam ir gyventi be skausmoNiekuomet daugiau nebejauskite nugaros skausmo! Benita Cantieni rodo, kaip to pasiekti - pristato savo naują, revoliucinę treniruočių programą nugarai. Tikslingos ir anatomiškai teisingos treniruotės grąžina nugarai pačią geriausią būseną. Jau po trumpo laiko galėsite džiaugtis pagerėjusia laikysena, didesniu judrumu ir nejausite skausmo. Perskaitę šią knygą ir peržiūrėję joje pateikiamas iliustracijas bei sekdami instrukcijomis, žingsnis po žingsnio vėl atgausite jaunatvišką judrumą, lengvumą ir kūno džiaugsmą. Ir visa tai išlaikysite.

5 treniruotės sveikai ir be skausmų nugarai

Šioje knygoje pateiktos penkios treniruočių programos, kiekviena jų trunka maždaug 30 minučių. Visos penkios programos yra tarsi plytos, sustatytos viena ant kitos. Pirmoji treniruočių programa - visų kitų programų pagrindas.


Stuburo ištempimas

- Vystomas kūno vidurio linijos pajautimas

- Įsisąmoninama, kaip kūnas gali išsitiesti ir kaip kiekviena kūno dalis gali save išlaikyti

- Susipažįstama su atpalaiduoto išsitempimo būsena


Dubens mobilizacija

- Reikia suvokti, kad dubuo sudarytas iš dviejų atskirų dalių - dviejų dubenkaulių

- Atpalaiduojami visi dubens sąnariai

- Suvokiama, kad abi dubens pusės - kairė ir dešinė - yra vertikalios eisenos pagrindas

- Pajuntama vertikali dubens kaulų rotacija

- Kojų ašies tiesinimas

- Atsikratoma bet kokio skausmo kryžkaulio srityje, tuoj pat ir visam laikui


Krūtinės ląstos ištiesinimas

- Ištiesinama kūno vidurio linija, ir pagal ją išdėstomos visos kūno dalys?

- Atrandamas krūtinės ląstos slankstelių judrumas, kuris vėliau naudojamas kryžminiam ėjimui?

- Stiprinami liemens raumenys - nugaros atrama

- Koreguojama galvos padėtis ir taip atpalaiduojami pečiai, kad rankos imtų sverti vieną gramą


Sąnarių atvėrimas

- Susipažįstama su judėjimu plačiąją prasme - tai yra terapija sąnariams ir stuburui?

- Pajuntamos nuostabios grandininės reakcijos, kurias sukelia išsitempimas

- Išmokstama mąstyti kaulais, studijuojamas naujas kasdieninio judėjimo modelis


Galia iš kūno gilumos

- Kaulai turi būti išsidėstę taip, kad galėtume naudotis visais skeleto raumenimis šimtu procentų?

- Raumenys apjungiami ir stiprinami iš vidaus į išorę

- Optimaliai panaudojami dubens dugnas ir diafragma - tai yra tarpiniai žmogaus kūno dangoraižio aukštai


Treniruočių programa, skirta pasitikėjimui savimi įgyti.

Pažvelkite į šią treniruočių programą vaiko akimis. Laikykite tai žaidimu, smalsaukite, atlikite su džiaugsmu. Pasakykite sau, kad galite viską, nes iš tikrųjų taip sakydavote, kai buvote vaikas. O po to pamiršote, nes niekas jums nepriminė, kad viską darote gerai ir kad tai, ką darote savo kūnui, yra teisinga ir svarbu. Jūs tai tiesiog pamiršote, tačiau nepraradote visiems laikams. Esate nekalti, kad taip mažai žinote apie savo kūną. Nėra daug nuorodų ir vadovėlių „pradedantiesiems“, o medicinos, kaip ir popiežių, kalba iki šiol yra lotynų. Šiais laikais mes turime daug galimybių „protingėti“. Taip ir darykite, atmeskite abejones. Jūs turite svarbiausią instrumentą, kuris pasako, kas jums gerai, o kas blogai - tai jūsų savimonė. Tai, kas leidžia jums gerai jaustis, jums tinka."Dirbdama įvairių krypčių aerobikos trenere, asmenine fitneso trenere, aš ieškojau metodo, kuris padėtų iki senatvės išlikti sveikam ir gražiam. Šioje srityje mums visiems gali padėti Benitos Cantieni CANTIENICA® metodas. Šis metodas yra bet kurios sporto šakos pagrindas ir tinka bet kurio amžiaus žmogui. Dubens dugno ir giliųjų raumenų treniravimas - tai vertikalios laikysenos pagrindas, kai vienoje ašyje išsidėsto kojos, dubuo, krūtinės ląsta bei galva ir yra ištempiamas stuburas, padidėja sąnarių tarpeliai. Dėl to atsiranda judėjimo lengvumas, gracija, o svarbiausia - viso kūno sveikata ir gera nuotaika."

Nadia Sydorenko, CANTIENICA® trenerė, Vilnius

"CANTIENICA® metodas pateikia mums visiškai naują, neakademinį požiūrį į žmogaus anatomiją. Benitos Cantieni atradimai atskleidžia, koks iš esmės tobulas yra žmogaus kūnas ir kad daugelio dėl netaisyklingos laikysenos atsiradusių negalavimų galima išvengti be operacijų ar cheminių vaistų vartojimo... Autorės ir tūkstančiai kitų pavyzdžių kuo puikiausiai tai ir patvirtina.

Šis metodas iš esmės pakeitė ir mano gyvenimo kokybę. Dingo daugelį metų varginęs nugaros skausmas. Aš tapau tikru savo kūno šeimininku: žinau kaip su juo elgtis, kad tarnautų man kuo ilgiau. Labai norisi, kad tas žinojimas pasiektų ir kuo daugiau Lietuvos žmonių. Mano vizija - paversti Lietuvą taisyklingai judančių žmonių šalimi."

Saulius Daunoras, CANTIENICA® treneris, Šiauliai

"Jei Lietuvos mokyklose per kūno kultūros pamokas būtų dėstomas CANTIENICA® metodas, būtume pasaulyje sveikiausia tauta. Mano darbo praktikoje - vyrai, moterys, nėščiosios ir vaikai, amžius - nuo 9-erių iki 75 metų. Ir visi jaučiasi turintys kitą - sveikesnį kūną. Aš taip pat. Taisyklingos laikysenos reflekso dėka galiu gyventi kokybišką - laisvą nuo nugaros skausmų - gyvenimą. CANTIENICA® grąžina tikrąją, visapusišką, visavertę sveikatą."

Renata Ložienė, CANTIENICA® trenerė, Kaipėda
"Ši metodika padeda greičiau pasiekti norimo rezultato. Palengvina reabilitacijos laikotarpį. Žmonės jaučiasi geriau nei po paprastų, visiems žinomų pratimų taikymo. Šios metodikos taikymas logiškai paaiškinamas visuose pratimuose remiantis anatomija ir fiziologija."

Aistė Daugėlaitė, kineziterapeutė, Klaipėda

"CANTIENICA® metodas man leido pajusti visavertį gyvenimą be skausmo. Labai smagu, kad Lietuvoje yra šio metodo profesionali instruktorė Nadia Sydorenko, kuriai aš dėkinga už nuostabias treniruotes ir pagalba įsisavinant šį metodą. CANTIENICA® - jėga."

Irena Kuzmienė, Vilnius


"Lankau mankštas 5 mėnesius. Išsitiesino stuburas. Pagerėjo laikysena. Susiformavo refleksas."

Regina Kirklienė, Klaipėda


"Lankau CANTIENICA® 2 mėnesius. Nėštumas 25 savaitės. Jau po kelių treniruočių pavyko stuburui "išsitiesinti" ir neskauda gulint, o jei skauda, žinau, ką daryti. Tampu pamažu priklausoma nuo šio sporto, nes jaučiuosi kaskart stangresnė ir tiesesnė."


Jūratė Noak, 32 metai, Klaipėda


"Tavo rašymo stilius - tikras džiaugsmas! Apie anatomiją rašai taip, tarsi tai būtų detektyvas!"


Loenardo Habegger, Ciurichas


"Motyvuoja, drąsina, dėsto logiškai, lengvai, suprasdama situaciją, protingai ir ir ir..."


Andrea Tresch, Liucerna"CANTIENICA® metodika ne tik paaiškina, kaip su meile, bendraujant ir stabilizuojant esamą situaciją, elgtis su savo kūnu, bet ir rūpinasi, kad kūnas, siela ir dvasia vis labiau sutartų tarpusavyje. Reguliariai treniruojantis mano nugara lieka stabili, kasdien išsitempdama aš pasiekiau neįtikimą gyvenimo lengvumą. Dėl nieko pasaulyje neatsisakysiu šių nuostabių „narkotikų“."

Claudia Teske, Witten

"Galų gale išleista knyga, kuri apie nugarą sako tiesą. Būtent tai, kad kiekvienas turi galimybę pats išsivaduoti iš skausmo. Vėl prisiimti atsakomybę už savo nugarą, ir tai priimti kaip laisvę, o ne kaip nepakeliamą naštą, yra prabanga. Vieną kartą atradęs šią prabangą, nė vienas žmogus nenorės gyventi be jos."

Nukhet Wieben, Ciurichas"Man sekėsi nuo pat pradžių - sekėsi mano nugarai, sąnariams, laikysenai ir mano dubens dugnui. Prieš trejus metus gydytoja norėjo man skirti Reha gimnastikos pratimus ir juosmens atramą, bet aš pasakiau, kad treniruojuosi pagal CANTIENICA® metodiką - ji turi padėti. Ir ji padėjo. Mano juosmens srities stuburo slanksteliai nustojo braškėti ir trintis vienas į kitą, stuburas pasidarė stabilus."

Maria Tesarschik, Roading

"Pagaliau radau metodą, kuris padeda išsivaduoti nuo savigraužos ir aukos laikysenos. Tai skatina prisiimti atsakomybę už save ir padeda kiekvienam žmogui vėl atgauti prarastas jėgas! Mano kūnas - geriausias mano draugas!"

Astrid Büeler, MeggenIš vokiečių kalbos vertė Tomas Simonaitis


Naujausia knyga „Veido formavimas su Tigro jausmu jai ir jam“

2015-12-21

Sudomino.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu