0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Tigro jausmas. Tobuli dubens dugno raumenų treniravimo pratimai jai ir jam

5.0
(6 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nuolaida knygai -38%
Kaina internetu: 8,69 €
Kaina knygyne: 13,99 €*
Sutaupote: 5.30 € (38%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-05-20 Staselė

Puiki knyga apie sveiką gyvenseną.


2022-01-31 8.69 InStock
Į krepšelį

Knygos "Tigro jausmas. Tobuli dubens dugno raumenų treniravimo pratimai jai ir jam" aprašymas

Galia, sklindanti iš kūno gilumos

„Tigro jausmas“ - tai greita, patikima ir smagu. Jau po pirmosios treniruotės patirsite juntamą poveikį, o pokyčius pastebėsite po trijų savaičių. Natūralus energingas grakštumas - atradę dubens dugną, pasijusite darbingesni, lankstesni, patirsite gyvenimo džiaugsmą ir malonumą lytiškai santykiaudami. Terapinis lengvasis kultūrizmas - tikslingi dubens dugno pratimai, be kita ko, esant silpnai pūslei, nelaikant šlapimo, iškilus keblumų dėl orgazmo, skundžiantis nugara. Vyrams ir moterims.

Nuostabus kūno sąmoningumas

"Pirma: dubens dugno raumenys yra labai svarbūs sveikatai, laikysenai ir grožiui. Antra: atliekant tinkamus pratimus, yra paprasta nuolat ir prasmingai treniruoti dubens dugno raumenis. Trečia: treniruotė teikia malonumo ir leidžia pajausti nuostabų kūno sąmoningumą. Už kūno pažinimą esu dėkinga visiems savo pačios atradimams. Iš pradžių savo kūno, vėliau - vyrų ir moterų, kurie ateidavo pas mane treniruotis. Paskui - vyrų ir moterų, kurie norėjo, kad aš juos mokyčiau. Mano darbo metodas išliko toks pat: manau, kad viskas yra įmanoma, ir nieko neatmetu. Nedarau jokių prielaidų, taigi savo darbo nespraudžiu į kokius nors rėmus. Atradusi kažką nauja - savyje ar kituose žmonėse bei per juos, noriu tai patikrinti. Padariusi atradimą, ieškau anatominio paaiškinimo sąsajų."

Benita Cantieni

Treniruočių programa

Pirmoji dalis. Tai trumpas skyrius apie CANTIENICA® principus ir pagrindines stovėjimo, sėdėjimo, gulėjimo ir klūpėjimo padėtis. Galite jas iš karto pritaikyti savo kasdieniame gyvenime, nes taip reikia: viską daryti kasdien. Treniruodamiesi parengsite savo kūną judėti - visada ir visur. Šis parengtasjudėti kūnas norės tai daryti, išjudins jus tada, kada tik jam reikės, arba tiesiog šiaip.

Antroji dalis. Programa pradedantiesiems „Atrasti dubens dugną“ yra sukurta visiems, kurie pirmą kartą praktikuos CANTIENICA® metodą. Tai trunka apie 20 minučių ir, kūnui esant skirtingose padėtyse, priartina prie išangės keliamojo raumens (levator ani). Jeigu jums bus nemalonu daryti kokį nors pratimą arba nejausite jokio poveikio, pereikite prie kitos padėties, o praleistą pratimą pabandykite atlikti vėliau.

Trečioji dalis. „Tigro jausmas su galia“ - tai intensyvi programa vyrui ir moteriai. Ji suplanuota apytikriai 45 minutėms. Pirmam bandymui turėsite skirti tikriausiai gerą valandą, bet kai tik išmoksite pratimus, jums prireiks mažiau laiko norimai tiksliai padėčiai užimti. Įvairūs variantai leis pritaikyti pratimus pagal norą ir galimybes, galėsite juos supaprastinti arba sudėtingiau atlikti.

Ketvirtoji dalis. Į kasdienę veiklą turite įterpti tris trumpas programas. 7 minutės gulint - tai puikus pabudimas pradedant dieną. 7 minutės sėdint - galite atlikti darbo vietoje arba per atokvėpio pertraukėles. Laikysenos ir kvėpavimo fokusavimas pagerina sugebėjimą susikaupti. Trečioji 7 minučių programa - pratimai stovint ir judant.

Su sąlyga, kad sąžiningai dirbsite, treniruočių programa gali sušvelninti daug esamų simptomų arba jie gali visiškai išnykti.

Programa apima nurodymus savigydai, kai yra tokie nusiskundimai:

Sąnarių artrozės
O formos kojos
X formos kojos
Pėdų deformacijos
Kelių skausmai
Perkreipta dubens padėtis
Skirtingo ilgio kojos dėl perkreiptos dubens padėties
Organų nusileidimas
Išmatų ir šlapimo nelaikymas
Prostatos padidėjimas
Šlapimo pūslės problemos
Nugaros skausmai
Strėnų gėla (lumbagas)
Išijo sindromas
Kriaušinio raumens (m. piriformis) sindromas
Uodegikaulio sindromas
Stuburo iškrypimas
Juosmens slankstelių problemos
Tarpslankstelinių diskų išvaržos
Hemoroidai
Impotencija
Keblumai patirti orgazmą
Problemos dėl juosmens raumens
Silpna kirkšnis
Išorinio ir vidurinio dubens dugno sluoksnių spazmai
Makšties susitraukimai (vaginizmas)
Sunkios kojos

Benita Kantieni (Benita Cantieni) sukūrė CANTIENICA® metodą kūno formoms ir laikysenai gerinti, pirmąjį pasaulyje gydomąjį lengvojo kultūrizmo metodą. Be to, „CANTIENICA AG“ Ciuriche ji rengia kursus fizioterapeutams, akušerėms ir lengvojo kultūrizmo instruktoriams. „Südwest” leidykla išleido šios autorės „Tigro jausmo“ knygas, kurios turėjo pasisekimą. Tai „Tigro jausmas: nugaros treniruočių programa jai ir jam“, Laufen mit Tigerfeeling® für sie und ihn, New Faceforming, Rückbildungsgymnastik ir Catpower - Das ultimative Körperbuch.

Iš vokiečių kalbos vertė Auksė Noreikienė

Naujausia knyga „Veido formavimas su Tigro jausmu jai ir jam“

Atsiliepimai

"CANTIENICA® metodas man tapo vienu iš gyvenimo atradimų - tai labai logiška, efektyvi, puikiai gyvenime pritaikoma kūno judėjimo sistema. Per milijonus metų evoliucionavęs žmogaus kūnas yra sukurtas judesiui. Deja, šiandien šie kūno „naudojimo“ įpročiai ir susikurta aplinka sumažina jo judėjimo galimybes. CANTIENICA® užsiėmimai padeda atkurti natūralią judėjimo laisvę bei kūno patogumo jausmą. Linkiu, kad kiekvienas savimi nuoširdžiai besirūpinantis žmogus išgirstų, pamatytų ir patirtų šios sistemos efektyvumą pats."
Vygandas Sušilovas, kineziterapeutas, Refleksų integracijos specialistas

"2004 m. man buvo diagnozuota tarpslankstelinio disko išvarža. Ji spaudė kairės kojos nervus, koja einant šlepsėjo. Nugaros juosmens srities maudimas ir skausmai buvo nuolatiniai palydovai, negalėjau lenktis, nieko sunkaus kelti, turėjau pamiršti bet kokį sportą.
2007 m. perskaičiau Benitos Cantieni knygą „Tigro jausmas. Dubens dugno raumenų treniravimo pratimai“. Pradėjau treniruotis, mokytis anatomiškai taisyklingos laikysenos, ir per 3-4 mėn. pradingo daug metų varginę skausmai. O po devynerių metų gyvenimo pagal CANTIENICA® metodą, atlikus magnetinio rezonanso tyrimą, išvaržos disko išorėje nebeliko.
Dabar vėl galiu užsiimti savo mėgstamu sportu: bėgioju, slidinėju, plaukioju. Fizinis darbas nevargina, nes bet kokiam judesiui atlikti yra nuolat naudojami gilieji raumenys, kurie suteikia daugiau jėgos ir lengvumo. Labai aiškiai suvokiau, kad daugybę žmonių kamuojančios panašios problemos - tai dažniausiai netaisyklingos laikysenos pasekmė. Bet koks judėjimas pagal CANTIENICA® metodą - puiki terapija visam kūnui, nes nė viena kūno dalis nėra lavinama kitos sąskaita.
Stebiu žmonių laikyseną. Kai jie sėdi darbo vietose, kavinėse, kur nors stoviniuoja ar eina. Noriu prie jų prieiti, ištiesinti sulinkusias nugaras, susmegusius kūnus, atpalaiduoti spazmuotus pečius. Tada visų galvos būtų aukštai iškeltos, bėgant metams nesumažėtų ūgis, sąnariai išliktų sveiki ir lankstūs, stuburas tiesus. Darbingo amžiaus žmonės rečiau sirgtų, o senjorai galėtų daug labiau džiaugtis gyvenimu."

Saulius V. Daunoras, CANTIENICA® treneris, Šiauliai

"CANTIENICA® metodą reikėtų pradėti taikyti jau nuo vaikystės mokykloje per kūno kultūros pamokas. Mokytojai padėtų vaikams išsaugoti taisyklingą laikyseną, kuri duota nuo gimimo, išmokytų geriau jausti savo kūną, taisyklingai judėti, sustiprintų dubens dugno ir stuburo raumenis, suteiktų lengvumo taisyklingai kvėpuojant. Vaikams nekiltų nugaros, sąnarių ir kvėpavimo problemų, jie mažiau pavargtų, neprarastų geros nuotaikos. Šių pagrindų išmokę mokykloje, jauni žmonės galėtų visą gyvenimą džiaugtis lanksčiu ir judriu kūnu.
CANTIENICA® metodas - tai kiekvieno žmogaus sveikatos pagrindas. Tai dabartis ir ateitis, kuriai pasaulyje daugiau nėra analogų."

Nadia Sydorenko, CANTIENICA® trenerė, Vilnius. www.cantienica-bodywork.com

"Turėjau ir vis dar turiu stuburo problemų. Pažintis su Benitos Cantieni knyga „Nugaros treniruočių programa jai ir jam“, kantrybė, diskusijos su treneriu, savarankiškos studijos įžiebė viltį pasveikti. Tiesa, nebuvo lengva perprasti ir įvaldyti šią tikslingą ir anatomiškai teisingą treniruočių programos metodiką. Po pusmečio jau „susikalbėjau“ su savo stuburu, „mąsčiau kaulais“, pradėjau tiestis ir kontroliuoti laikyseną. Sumažėjo skausmai dubens srityje, kūnas darėsi vis paslankesnis, judresnis. Aš išmokau jį valdyti ir iki šiol to mokausi.
Kantrybė, tikėjimas ir pasitikėjimas savo jėgomis išlaisvins jūsų nugarą nuo daugelį metų kamavusių skausmų. Kai pajausite vidinę laisvę, pajausite Benitos Cantieni TIGRO JAUSMĄ!"

Rima Beltienė, Vilnius

"Išbandžiau daugybę mankštų, bet atlikusi vos keletą CANTIENICA® pratimų pajaučiau, kad tai visai kas kita. Pamažu visiškai iš naujo „atradau“ ir suvokiau savo kūną. Po metų šių mankštų praktikos galiu pasidžiaugti tokiais rezultatais: išsilygino pečių aukštis (skyrėsi 2 cm), beveik išnyko menstruacijų skausmai, galiu išmiegoti visą naktį nesikeldama į tualetą (to nebuvo 10 metų), buvusios O formos kojos irgi puikiai tvarkosi. Naujai atrastas vidinis kūno lengvumas ir laisvumas - tai jausmas, kurio neaprašysi, jį reikia patirti."
Laimutė Kaleganovienė, Mažeikiai

"Per mažesnę nei dvejų metų savo praktiką, naudodama CANTIENICA® metodą, daugeliui žmonių padėjau suvokti tikrąją jo esmę, atsikratyti gyvenimo diskomforto ir pajausti kūno laisvę. Šiandien problemos, dėl kurių jie kreipėsi, išnyko visiškai, o kiti jau yra labai arti tikslo. CANTIENICA® - visagalė. Mankštindamiesi pagal šį metodą, jūs atgausite gyvenimo kokybę ir džiaugsmą pačiu trumpiausiu ir ekonomiškiausiu keliu VIENĄ KARTĄ IR VISIEMS LAIKAMS. Tai yra pamatas.
Išsiugdę taisyklingą laikyseną, žinodami, kaip teisingai valdyti kūną, galėsite užsiimti įvairia veikla, išvengti traumų, vizitų pas gydytojus, sutaupyti laiko, pinigų, o svarbiausia - pajausti tikrąją kūno sveikatą. Linkiu visiems gyventi su CANTIENICA® ir jausti šią laisvę."

Diplomuota CANTIENICA® instruktorė Renata Ložienė, Klaipėda. http://www.kunolaisve.lt/

"32 m. dirbu orientavimosi sporto trenere ir visada domėjausi sporto mokslo naujovėmis. Kai gavau B. Cantieni knygą „Tigro jausmas. Nugaros treniruočių programa jai ir jam“, iš karto susidomėjau. Skaičiau, dariau pratimus, vėliau mokiausi pas specialistus.
Pirmiausia pajutau, kad galbūt nereikės operuoti venų, nes išnyko tempimas, kojose nejaučiu diskomforto, kai kurios venos pasislėpė. Judesiai kelio ir klubo sąnariuose pasidarė laisvi, lengvi. Buvusios nugaros problemos visiškai išnyko.
Taisyklinga laikysena pakeitė ir kūno formas, tapau lieknesnė. Tada pradėjau mokytis bėgimo pagal CANTIENICA® metodą. Šiuos atradimus pritaikau savo auklėtiniams, ir jų rezultatai pagerėjo."

Rūta Čaikovskienė, Nacionalinės kategorijos orientavimosi sporto trenerė, Vilnius  • Autorius: Benita Cantieni
  • Leidėjas: Jotema
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 196
  • Formatas: 20x26, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955136583

2021-05-20

Puiki knyga apie sveiką gyvenseną.

2021-05-17

Rytais atsikeldavau su nemaloniu jausmu nugaros apačioje, skaudėdavo taip kad net sunku kartais būdavo išlipti iš lovos. sulaukt eilės pas medikus, tai gali ir galą gauti, pradėjau ieškotis informacijos ir vienam forume apie sveiką gyvenseną atradau Tigro jausmą. Ne karvę kainuoja, o ir situacija buvo kad reikėjo kažką daryt, nusipirkau ir pradėjau stiprinti nugaros ir dubens raumenis. Po mėnesio nuoseklaus darbo skausmas išnyko visiškai, bet nesustoju ir toliau atlieku pratimus, nes sugrįžti atgal jau nenoriu.

2021-04-29

Gavau dovanų iš dukros. Ką gi, matyt dabar bus metas pajudėti.

2021-04-27

Puiki treniruočių ir naudingų bei išsamių patarimų knyga. Aiškus, nuoseklus patarimų pateikimas, kuriuos atliekant bus stiprinami raumenys, gerinima fizinė ir emocinė būklė.

2021-04-21

Veiksminga treniruočių programa tinkanti tiek jauniems, tiek senjorams, norintiems pagerinti savo savijautą ir sveikatą bei lavinti lankstumą.

2021-04-15

Daug pratimų, kurie pagelbės ne tik kenčiant nuo sveikatos problemų, bet ir siekiant tiesiog pagerinti savijautą. Išsamūs ir nuoseklūs aprašymai, gausu iliustracijų.

Parašykite atsiliepimą apie "Tigro jausmas. Tobuli dubens dugno raumenų treniravimo pratimai jai ir jam"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Kineziterapijos knygos

Benita Cantieni pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Tigro jausmas. Tobuli dubens dugno raumenų treniravimo pratimai jai ir jam", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Tigro jausmas. Tobuli dubens dugno raumenų treniravimo pratimai jai ir jam" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Tigro jausmas. Tobuli dubens dugno raumenų treniravimo pratimai jai ir jam" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Tigro jausmas. Tobuli dubens dugno raumenų treniravimo pratimai jai ir jam"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Benita Cantieni tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Tigro jausmas. Tobuli dubens dugno raumenų treniravimo pratimai jai ir jam" perkama kartu