⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Tik tu gali išgelbėti žmoniją (knyga su defektais)

Kaina: 1,69 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-08-31 1.69 InStock
Į krepšelį

Knygos "Tik tu gali išgelbėti žmoniją (knyga su defektais)" aprašymas

Galimas knygos brokas (gali būti likusi žymė nuo anksčiau ant knygos nugarėlės užklijuotos kainos, pageltę kai kurių knygų puslapiai, gali būti susilankstęs, subraižytas arba įplyšęs knygos viršelis).

Knyga "Tik tu gali išgelbėti žmoniją" – tai pirmoji trilogijos apie Džonį Maksvelą knyga, kurios autoriaus Terry Pratchett knygos išverstos į 37 kalbas, visame pasaulyje jų parduota daugiau nei 65 mln. egzempliorių. Be to šis rašytojas gali didžiuotis tarp daugybės pelnytų apdovanojimų turintis ir geidžiamiausią Carnegie Medal, už kūrybą vaikams ir paaugliams.

Kompiuteriniai žaidimai priminė karą...

Per televizorių karas atrodė tarsi žaidimas.

Jei nebuvai atidus, galėjai susipainioti...

Apysakos "Tik tu gali išgelbėti žmoniją" herojus Džonas Maksvelas, žaisdamas kompiuterinį žaidimą ir susiruošęs eilinį kartą sunaikinti ateivių laivyną, sulaukia iš jo žinutės: mes pasiduodame. Niekaip negalėdamas patikėti tuo, kas vyksta, Džonis staiga tampa atsakingu už daugybės nežemiškos civilizacijos gyventojų gyvybes ir daro viską, kad padėtų jiems saugiai pasiekti jų gimtąją planetą.

Tuo metu milijonai žaidėjų visame pasaulyje stengėsi sunaikinti ateivius.

Ar gali būti, kad Džoniui gali padėti niekuo neišsiskirianti mergiotė...


  • Autorius: Terry Pratchett
  • Leidėjas: Bonus animus
  • Išleidimo metai: 2012
  • Knygos puslapių skaičius: 200
  • Formatas: 15x22, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955754244-BR

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Tik tu gali išgelbėti žmoniją (knyga su defektais)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Fantastikos, fantasy knygos paaugliams, jaunimui

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Tik tu gali išgelbėti žmoniją (knyga su defektais)", kurį pristato Terry Pratchett. Siūlome ne tik išsamų "Tik tu gali išgelbėti žmoniją (knyga su defektais)" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Terry Pratchett. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Tik tu gali išgelbėti žmoniją (knyga su defektais)". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Tik tu gali išgelbėti žmoniją (knyga su defektais)" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Tik tu gali išgelbėti žmoniją (knyga su defektais)" perkama kartu