0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Tik viena paslaptis

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Tik viena paslaptis


Šiuo metu neparduodama

2021-08-31 9.99 SoldOut
Knygos "Tik viena paslaptis" aprašymas

Įkvepiantis ir prabangus romanas, kupinas skandalų ir įtampos. Skaitytojų jau pamėgtos Švedijos rašytojos Simonos Ahrnstedt knyga „Tik viena paslaptis“ nukelia į Švediją, Niujorką ir net Afriką. Šį kartą tikrai sunku patikėti, kad tiesa ir meilė dar gali triumfuoti…


Aleksandras puikiai žinomas ir nuolat bulvariniuose leidiniuose šmėžuojantis turtuolis, garsėjantis kaip dekadentiškas švaistūnas, plevėsa ir ištvirkėlis, kuris daugiausia dienų praleidžia mėgindamas atsigauti nuo praėjusių naktų. Užkariauti jis gali turbūt bet kurią, tačiau iš tiesų jam nerūpi nė viena.


Izabelė gydo žmones pabėgėlių stovyklose ir karo zonose. Netrukus ji turi išvykti iš Švedijos į Čadą, kur dirbs vaikų ligoninėje. Ji visiškai atsidavusi humanitarinei veiklai ir net per daug viskuo rūpinasi. Izabelė sužino, kad Aleksandras sustabdė lėšas, kurių taip reikia jos pagalbos finansavimui.

Ar gali būti, kad jis taip elgiasi, nes ji yra vienintelė moteris, pasiuntusi jį velniop?


Jie abu spaus vienas kitą, kol kuris nors visiškai palūš, tačiau tiesa pasirodys kur kas sudėtingesnė nei buvo galima tikėtis. Knygoje „Tik viena paslaptis“ kovoja skausmas, meilė, pasitikėjimas ir išdavystė. Kas laimės šį kartą, kai saugumas tapo tik tuščiu žodžiu?..


Simona Ahrnstedt (g. 1967 m.) – švedų rašytoja. Gimė Prahoje, tačiau netrukus jos tėvai pabėgo nuo sovietų tankų ir galiausiai atsidūrė Švedijoje. Simonos tėvai labai domėjosi kultūra. Mama, prieš įstodama į medicinos mokyklą, studijavo menus, o tėtis studijavo Švedų kino institute.

Simona visuomet norėjo rašyti, bet nežinojo, ką. Tačiau vieną dieną viskas stojo į savo vietas, ji pradėjo rašyti tai, ką labiausiai mėgo skaityti – meilės romaną. Tai buvo pirmasis švediškas meilės romanas.


Dabar S. Ahrnstedt yra psichologė, kognityvinės elgesio terapijos specialistė ir bestselerių autorė. Ji studijavo kiną, teisę, čekų, vokiečių kalbas, filosofiją ir dirbo psichologe prieš pradėdama visa savo laiką skirti rašymui. Didžiausios tarptautinės sėkmės sulaukė jos romanas „Tik viena naktis“, po kurio ji iškart išleido knygą „Tik viena paslaptis“. Jos knygos leidžiamos 19-oje šalių, o Švedijoje ji laikoma visiškai naujos moteriškos literatūros krypties pradininke.

Rašytoja gyvena netoli Stokholmo su dviem paaugliais ir dviem katinais. Dievina sūrį ir Netflix’ą.


  • Autorius: Simona Ahrnstedt
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 464
  • Formatas: 14x24, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090134986

Parašykite atsiliepimą apie "Tik viena paslaptis"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Tik viena paslaptis", kurią skaitytojams dovanoja Simona Ahrnstedt. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Simona Ahrnstedt su knyga "Tik viena paslaptis" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Tik viena paslaptis" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Simona Ahrnstedt. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Tik viena paslaptis" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Tik viena paslaptis" perkama kartu