0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Tik vienuolika! arba Trali vali penktoje "D"

  • Nuolaida knygai -52%
Kaina internetu: 4,29 €
Kaina knygyne: 8,89 €*
Sutaupote: 4.60 € (52%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Tik vienuolika! arba Trali vali penktoje "D"


2021-07-31 4.29 InStock
Į krepšelį
Knygos "Tik vienuolika! arba Trali vali penktoje "D"" aprašymas

„Tik vienuolika! arba Trali vali penktoje D“ – tai žinomos rusų rašytojos Viktorijos Lederman knyga, pasakojanti apie „tik“ vienuolikos sulaukusių penktokų – Jegoro ir Nikitos – draugystę, trunkančią jau – tik pamanykit – vienuolika metų ir... apie netikėtai juos užklupusią pirmąją meilę naujokei Angelinai.

Pasakojimo centre – tikrų tikriausias meilės trikampis, kuris vaikų literatūroje nėra dažnas reiškinys. Kurį gi pasirinks Angelina? Ar Jegoras su Nikita sugebės išsaugoti savo ilgametę draugystę?

Berniukai bando įrodyti savo didvyriškumą, pelnyti gražuolės naujokės dėmesį ir pripažinimą. O Angelina sumaniai manipuliuoja bendraklasiais, pasinaudodama geraširdžio chuliganėlio Jegoro blaškymusi ir jautraus Nikitos jausmais. Skaitytojas turi galimybę suprasti ir pajusti kiekvieno personažo vidų, sekti jų mintis, emocijas ir dvasinį augimą, mat istorija pasakojama šių trijų pagrindinių veikėjų – Angelinos, Nikitos ir Jegoro – monologais.

Knyga „Tik vienuolika! arba Trali vali penktoje D“ patiks ne tik paaugliams, tačiau bus vertinga bei įdomi ir jų tėvams, privers pastaruosius susimąstyti, kaip šie elgiasi su savo vaikais, kaip reaguoja į naujus jiems iškylančius sunkumus, ar moka, geba savo vaikus ne tik auklėti, bet ir su jais draugauti.

„Tik vienuolika! arba Trali vali penktoje D“ apdovanota Sergejaus Michalkovo premija.

Iš rusų kalbos vertė Rytė Janauskaitė


  • Autorius: Viktorija Lederman
  • Leidėjas: Gelmės
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 168
  • Formatas: 14x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098168549

Parašykite atsiliepimą apie "Tik vienuolika! arba Trali vali penktoje "D""

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra 9-12 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Tik vienuolika! arba Trali vali penktoje "D", kurį parašė Viktorija Lederman. Siūlome ne tik išsamų Tik vienuolika! arba Trali vali penktoje "D" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Viktorija Lederman. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Tik vienuolika! arba Trali vali penktoje "D". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Tik vienuolika! arba Trali vali penktoje "D" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Tik vienuolika! arba Trali vali penktoje "D"" perkama kartu