⭐ -10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: SKAITOM

0

Pirkėjų atsiliepimai

Tikėjimas ir protas

Kaina: 5,49 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-08-31 5.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Tikėjimas ir protas" aprašymas

TURINYS

Krikščionybė, demitologizacija ir tiesos pergalė prieš religijas / 7

Tikėjimas, protas ir universitetas / 24

Kas yra tikėjimas? / 35

Tikėjimas tarp proto ir jausmo / 45Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Tikėjimas ir protas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Dvasiniai skaitiniai

Joseph Ratzinger / Benediktas XVI pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Tikėjimas ir protas", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Tikėjimas ir protas" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Tikėjimas ir protas" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Tikėjimas ir protas"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Joseph Ratzinger / Benediktas XVI tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Tikėjimas ir protas" perkama kartu