0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Tikėjimo banko čekių knygelė

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-09-30 2.55 SoldOut

Knygos "Tikėjimo banko čekių knygelė" aprašymas

Knyga "Tikėjimo banko čekių knygelė" padės gilintis į Dievo pažadus ir juos suvokti, kaip juos gauti, bei kaip juos pritaikyti savo dvasiniame gyvenime.

Dievo pažadą labai vaizdžiai galėtume palyginti su išrašytu čekiu, kuris apmokamas jį pateikus banke. Pažadas suteikiamas tikinčiajam, numatant, kad jam bus duotas kažkoks geras dalykas. Tai nereiškia, kad žmogus jį turi ramiai perskaityti, o paskui pamiršti. Ne, jis turi elgtis su pažadu, kaip su tikru dalyku – kaip žmogus elgiasi su čekiu.

Dievas nesuteikia nė vieno pažado, kurio neištesėtų, ir neskatina nė vienos vilties, kurios nesugebėtų išpildyti, todėl norėdamas padėti savo broliams, Č.H.Sperdženas parengė šią "Tikėjimo banko čekių knygelę".

Iš anglų kalbos vertė Asta Kavaliauskaitė


Parašykite atsiliepimą apie "Tikėjimo banko čekių knygelė"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Tikėjimo banko čekių knygelė", kurią skaitytojams dovanoja Charles Haddon Spurgeon. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Charles Haddon Spurgeon su knyga "Tikėjimo banko čekių knygelė" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Tikėjimo banko čekių knygelė" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Charles Haddon Spurgeon. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Tikėjimo banko čekių knygelė" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Tikėjimo banko čekių knygelė" perkama kartu