Tik šią savaitę: VAIKŲ LITERATŪROS DIENOS! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Tikėjimo prieigos

1.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 4,79 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2017-11-07

Neverta demesio


2022-10-31 4.79 InStock
Į krepšelį

Knygos "Tikėjimo prieigos" aprašymas

Šiuolaikinės lietuviškos minties kontekste ši knyga "Tikėjimo prieigos" yra išskirtinė jau vien savo idėja atskleisti filosofines tikėjimo prieigas. Šiandien, praėjus nemažai metų nuo prievartinės ateizacijos epochos pabaigos, vis dar labai įtariai žiūrime į pretenzijas tikėjimo klausimų aptarimus vadinti filosofiniais. Šis įtarumas buvo pirmoji reakcija dalies žmonių, kuriems nesvetima filosofija, kalbintų tapti būsimos knygos autoriais. Kokia tai knyga? Nekritiška tikėjimo apologija, savų religinių ar panašių į religinius išgyvenimus viešas atskleidimas? Kažin ar šiuos dalykus apskritai verta apmąstyti...

Dalis autorių šią idėją priėmė kaip iššūkį, skatinantį juos leistis į nežinia kur galinčią nuvesti avantiūrą. Po ilgų paieškų nepavyko rasti jokio autoriaus, kuris būtų pajėgus parašyti ateizmą argumentuotai ginančią studiją. Tad net čia, kur, atrodytų, turime ilgą sovietinę tradiciją, tikėjimo klausimu nesama jokių parengtų ir išplėtotų argumentų ar žmogaus, kuris būtų pasirengęs tai naujai atlikti. Regis, sovietinė ateizacija padarė daug didesnę žalą mąstymui, negu buvo galima numanyti: iš jo regos lauko ji išstūmė religinę patirtį, visais laikais turėjusią didelės reikšmės žmogaus asmeninei ir socialinei egzistencijai.

Šia studija "Tikėjimo prieigos" ir siekiama gražinti tikėjimą į mąstymo lauką, svartant, kaip galimi Dievo buvimo įrodymai, kokie keliai į Dievo pažinimą, koks yra tikėjimo ir racionalaus pasirinkimo santykis, koks ryšys tarp tikėjimo ir kasdienybės ir daug kitų intriguojančių temų.


  • Autorius: Nerija Putinaitė
  • Leidėjas: Aidai
  • Išleidimo metai: 2003
  • Knygos puslapių skaičius: 371
  • Formatas: 14x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9955445629

Kiti taip pat domėjosi


2017-11-07

Neverta demesio

Parašykite atsiliepimą apie "Tikėjimo prieigos"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Filosofijos knygos

Nerija Putinaitė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Tikėjimo prieigos", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Tikėjimo prieigos" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Tikėjimo prieigos" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Tikėjimo prieigos"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Nerija Putinaitė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Tikėjimo prieigos" perkama kartu