⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Tikėjimo tiesos trumpai: klausimai ir atsakymai

Kaina: 3,19 €
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-10-31 3.19 InStock
Į krepšelį

Knygos "Tikėjimo tiesos trumpai: klausimai ir atsakymai" aprašymas

Katalikų Bažnyčios katekizmas, 1992 m. spalio 11 d. iškilmingai pristatytas popie žiaus Jono Pauliaus II, yra didžiulė Dievo dovana Bažnyčiai ir pasauliui. Tačiau šio Katekizmo mokymo lobis galbūt ne visiems lengvai prieinamas dėl plačios apimties. Tad atrodo, jog dera ir naudinga pristatyti naujojo Katalikų Bažnyčios katekizmo turinį glaustai, įprastine klausimų ir atsakymų forma (tarsi Bažnyčios Magisteriumo interviu).
Dėstymo tvarka išlaikyta ta pati, kaip ir Katalikų Bažnyčios katekizme, turinį skirstant į dalis, skyrius ir poskyrius. Pats turinys taip pat griežtai, net pažodžiui, atitinka Katekizmo turinį, išskyrus kai kuriuos nežymius pakeitimus, atsiradusius dėl naujos teksto formos. Ypač tiksliai išlaikytos glaustos teksto apibendrinimo formulės.
Ši knygutė siūloma norintiems susipažinti su krikščionių tikėjimu ir etika, taip pat pageidaujantiems turėti glaustą Katalikų Bažnyčios katekizmo variantą.


  • Leidėjas: Katalikų pasaulio leidiniai
  • Išleidimo metai: 2010
  • Knygos puslapių skaičius: 136
  • Formatas: 11x19, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955291190

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Tikėjimo tiesos trumpai: klausimai ir atsakymai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Dvasiniai skaitiniai

pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Tikėjimo tiesos trumpai: klausimai ir atsakymai", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Tikėjimo tiesos trumpai: klausimai ir atsakymai" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Tikėjimo tiesos trumpai: klausimai ir atsakymai" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Tikėjimo tiesos trumpai: klausimai ir atsakymai"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Tikėjimo tiesos trumpai: klausimai ir atsakymai" perkama kartu