0

Tikimybių mokslo pagrindai

  • Nuolaida knygai -56%
Kaina internetu: 6,99 €
Kaina knygyne: 15,79 €*
Sutaupote: 8.80 € (56%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Tikimybių mokslo pagrindai

  • Leidėjas: Vilniaus universiteto leidykla
  • Išleidimo metai: 2017
  • Formatas: 17x24, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 267
  • ISBN ar kodas: 9786094598074

2020-09-30 6.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Tikimybių mokslo pagrindai" aprašymas

Tikimybių teorija yra matematikos šaka ir kartu – praktinės veiklos patarėja. Tačiau ji ne Delfų orakulas, atsako ne į visus, o tik į tinkamai suformuluotus. Kad tinkiamai suformuluotume klausimą, turime išmanyti tikimybių teorijos sąvokų sistemą, jos žinių pagrindus. Tokie pagrindai ir dėstomi šioje knygoje "Tikimybių mokslo pagrindai".

Parašykite atsiliepimą apie "Tikimybių mokslo pagrindai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Matematika. Statistika

Vilius Stakėnas parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Tikimybių mokslo pagrindai, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Tikimybių mokslo pagrindai aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Tikimybių mokslo pagrindai už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Tikimybių mokslo pagrindai? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Vilius Stakėnas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Tikimybių mokslo pagrindai" perkama kartu