⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Tikimybių teorija ir matematinė statistika. E. pratybos Mechanikos ir mechatronikos fakulteto studentams

Šiuo metu neparduodama

2023-01-31 4.29 SoldOut

Knygos "Tikimybių teorija ir matematinė statistika. E. pratybos Mechanikos ir mechatronikos fakulteto studentams" aprašymas
Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Tikimybių teorija ir matematinė statistika. E. pratybos Mechanikos ir mechatronikos fakulteto studentams"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Matematikos, statistikos knygos

Kristina Lukoševičiūtė, Regina Dalia Šileikienė, Vilija Dabrišienė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Tikimybių teorija ir matematinė statistika. E. pratybos Mechanikos ir mechatronikos fakulteto studentams", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Tikimybių teorija ir matematinė statistika. E. pratybos Mechanikos ir mechatronikos fakulteto studentams" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Tikimybių teorija ir matematinė statistika. E. pratybos Mechanikos ir mechatronikos fakulteto studentams" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Tikimybių teorija ir matematinė statistika. E. pratybos Mechanikos ir mechatronikos fakulteto studentams"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Kristina Lukoševičiūtė, Regina Dalia Šileikienė, Vilija Dabrišienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Tikimybių teorija ir matematinė statistika. E. pratybos Mechanikos ir mechatronikos fakulteto studentams" perkama kartu