-5% extra nuolaida perkantiems už 25€ ir daugiau su kodu: PIGU (nuolaidos sumuojasi)

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Tikimybių teorijos ir statistikos praktikumas

Kaina: 9,29 €
Kaina su kodu: 8,36 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.

2024-07-31 9.29 InStock
Į krepšelį 8,36 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos „Tikimybių teorijos ir statistikos praktikumas“ aprašymas

Mokomoji knyga skirta KTU studentams ir yra parengta pagal studijų modulio P160B003 (Tikimybių teorija ir statistika) 4 kreditų programą, kad studentai galėtų savarankiškai išmokti spręsti pagrindinius tikimybių teorijos ir statistikos uždavinius. Ja taip pat gali naudotis ir kitų Lietuvos aukštųjų mokyklų studentai.Parašykite atsiliepimą apie „Tikimybių teorijos ir statistikos praktikumas“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Matematikos, statistikos knygos

Alfonsas Bačinskas ir kt. pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą „Tikimybių teorijos ir statistikos praktikumas“, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos „Tikimybių teorijos ir statistikos praktikumas“ aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos „Tikimybių teorijos ir statistikos praktikumas“ už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą „Tikimybių teorijos ir statistikos praktikumas“? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Alfonsas Bačinskas ir kt. tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su „Tikimybių teorijos ir statistikos praktikumas“ perkama kartu