⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Tikra meilė nepraeis pro šalį

Kaina: 11,39 €
 • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-12-31 11.39 InStock
Į krepšelį

Knygos "Tikra meilė nepraeis pro šalį" aprašymas

Knygų serijos „Per žingsnį nuo meilės“ antra knyga - „Tikra meilė nepraeis pro šalį“.

Serija „Per žingsnį nuo meilės“ visiems romantikams. Jos veikėjai tokie tikroviški, kad lengva su jais susitapatinti. O skaitant apima geras jausmas, lyg pirmąkart vasarą suvalgius šviežią braškę.

Kuo labiau priešiniesi, tuo giliau įklimpsti.

Serafinai Sent Romein nereikia pasitelkti antgamtinių gebėjimų, kad suprastų: Taileriui Lešuskiui ji nebepatinka. Taip, pakviesta į pasimatymą, Fina sudraskė Tailerį į skutelius, išvadino jį lėkštu savanaudžiu. Nors tarp jųdviejų spragsi traukos ugnelės, žavusis sporto žurnalistas vengia įsipareigojimų ir nenori turėti vaikų. O štai Serafina, kurią užaugino globėja, labiau už viską trokšta suteikti namus kokiam nors našlaičiui. Ji neatsisakys šios svajonės – net dėl tokio žavaus vyro kaip Taileris.

Įprastomis aplinkybėmis Taileris jau būtų pasilinksminęs su Serafina ir ją metęs. Moterys jam siejasi tik su malonumais, o ne su tokiu stipriu svaiginančiu geismu. Tailerio gyvenimas dar labiau komplikuojasi, tapus kur kas jaunesnės sesutės globėju. Jis supranta, kad neįstengs susidoroti vienas. Serafina – vienintelis žmogus, gebantis užmegzti ryšį su Kaile. Taileris negali visko sugadinti, įsiveldamas į trumpalaikį romaną.

O gal... o gal... jis jau pasiruošęs viskuo rizikuoti?

„Patraukli ir gardi istorija. Privalote turėti savo lentynoje!“
Jill Shalvis, New York Times bestselerių autorė


 • Pavadinimas originalo kalba: Can't Help Falling
 • Autorius: Cara Bastone
 • Serija: Per žingsnį nuo meilės
 • Leidėjas: Svajonių knygos
 • Išleidimo metai: 2022
 • Knygos puslapių skaičius: 384
 • Formatas: 13x21, kieti viršeliai
 • ISBN ar kodas: 9786090308318
 • Vertėjas: Janina Užubalytė
 • Iš kokios kalbos versta: anglų

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Tikra meilė nepraeis pro šalį"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikinių autorių meilės romanai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Tikra meilė nepraeis pro šalį", Cara Bastone. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Cara Bastone su knyga "Tikra meilė nepraeis pro šalį" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Tikra meilė nepraeis pro šalį" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Cara Bastone. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Tikra meilė nepraeis pro šalį" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Tikra meilė nepraeis pro šalį" perkama kartu