0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Tikras gyvenimas. Jie pasakė viskam – TAIP

Kaina internetu: 7,49 €
Kaina knygyne: 8,79 €*
Sutaupote: 1.30 € (15%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-09-30 7.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Tikras gyvenimas. Jie pasakė viskam – TAIP" aprašymas

TAI - neegzistuojantis Patirčių Klubas TAIP. O aš esu tas, kuris gali sugriauti Tavo patogų ir ramų, merdintį gyvenimą... Vien klausydamas (-a) manęs gali tapti pasmerktas (-a) aplinkinių ir išvadintas (-a) sektantu (-e) tų, kurie bijo Gyventi, tų, kurie prisitaikė prie vergo gyvenimo sąlygų... Nes esu kūrėjas, griaunantis deformuoto mąstymo aplinkkelius nutiestus, laužantis save apgavusios minios Tau primestus defektus...

Šioje knygoje "Tikras gyvenimas. Jie pasakė viskam – TAIP" - instrukcijoje aprašyta fenomenali ir universali dvasinio ugdymo praktika, kurią galima pradėti taikyti tą pačią akimirką, kai tik su ja susipažinsite ir iš karto susilaukti saviugdos efekto. Knygoje pateiktos 25 tikros istorijos žmonių, kurie visiems gautiems pasiūlymams pasiryžo pasakyti - „TAIP".

Ši knyga nėra medicinos ar tradicinės psichologijos vadovėlis, todėl už pasekmes naudojant aprašytas praktikas be dvasinio mokytojo ar psichologo priežiūros autorius neatsako. Kiekvienas skaitytojas turi vadovautis savo analitiniu protu ir logika, kas yra tiesa, o kas - ne, kas jam priimtina, o kas - ne.

Knyga "Tikras gyvenimas. Jie pasakė viskam – TAIP" stipriai įkvepianti ir motyvuojanti.

Knygos autorius ir sudarytojas, „TAIP" judėjimo įkvėpėjas - Martynas Driukas - Krijabanas, NLP treneris, Jogos, Reiki, GCK (rebefingas) mokytojas, litoterapeutas, dabar jau 6 knygų autorius, keliautojas, motyvatorius pakeitęs tūkstančių žmonių gyvenimus į turtingesnę ir pozityvesnę pusę...

Turinys

Turinys


Mano pradžia su TAIP / 10 psl

Filosofinis/ Psichologinis paaiškinimas. Dievas klaidų nedaro / 16 psl.

Mokslinis / Psichologinis paaiškinimas. Rezonanso efektas / 49 psl

jie pasakė viskam TAIP - XXVII Istorijos / 64 psl.

Komentaras apie TAIP istorijas / 131 psl.

Patirčių Praktika TAIP / 140 psl.

Klausimai - Atsakymai / 146 psl.

Svarbiausias klausimas / 149 psl.

Palinkėjimas / 150 psl.

Apie autorių / 152 psl.


Parašykite atsiliepimą apie "Tikras gyvenimas. Jie pasakė viskam – TAIP"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Saviugdos knygos

Martynas Driukas (Sandžajananda arba Trimurti) parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Tikras gyvenimas. Jie pasakė viskam – TAIP", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Tikras gyvenimas. Jie pasakė viskam – TAIP" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Tikras gyvenimas. Jie pasakė viskam – TAIP" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Tikras gyvenimas. Jie pasakė viskam – TAIP"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Martynas Driukas (Sandžajananda arba Trimurti) tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Tikras gyvenimas. Jie pasakė viskam – TAIP" perkama kartu