0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Tikras vyras

5.0
(2 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nuolaida knygai -47%
Kaina internetu: 7,39 €
Kaina knygyne: 13,89 €*
Sutaupote: 6.50 € (47%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-04-23 Boleslovas

Puiki, nesenstanti V. Račicko kūryba vaikams - būtent su tokia literatūra jie ir turėtų augti.


2022-01-31 7.39 InStock
Į krepšelį

Knygos "Tikras vyras" aprašymas

Vytauto Račicko vardas mažiesiems skaitytojams gerai žinomas. Jis yra vienas mylimiausių vaikų rašytojų mūsų šalyje. „Tikras vyras“ – nauja linksmų istorijų rinktinė!

Vytauto Račicko knygos vaikams patinka todėl, kad skaitytojai istorijose atpažįsta save. Autorius rašo apie mokinių gyvenimą ir kasdienines jaunuolių problemas: brendimą, santykius su tėvais, draugais, bendraklasiais, mokytojais. Pasitelkęs menines priemones savo knygose Vytautas sukuria ryškius veikėjų portretus, o istorijose gausu vienas kitą vejančių įvykių.

Rašytojui rūpi socialinės problemos, jis nevengia parodyti nedarnių šeimų, skriaudų, kurias tenka patirti mažiesiems, apleistų vaikų ir kitų aktualių visuomenės skaudulių, tačiau jo knygose nestinga gero humoro, kuris patraukia net tuos vaikus, kurie vengia skaityti. Juk Vytauto Račicko pasakojimai yra apie mus visus! Didelius ir mažus.

Knygoje „Tikras vyras“ laukia net dešimt nuotaikingų istorijų apie įvairius veikėjų nuotykius, nutikimus ir draugystę. Pavasaris, namų darbai bei kasdienybę pagyvinantys įvykiai! Kas gali būti smagiau, nei pasakojimai, apie dalykus, kurie nutinka kiekvienam?

Rinktinę „Tikras vyras“ rekomenduoja žinomas rašytojas Selemonas Paltanavičius, tinklaraštininkė Beata Nicholson, laidų vedėja Teta Beta, mokytojai bei bibliotekininkai. Jie teigia, kad skaitytojų laukia nuoširdžios ir linksmos istorijos, kurių siužetai nepaleis iki paskutinio puslapio.

Vytauto Račicko kūriniai tampa vaikų klasika. Autorius ne kartą apdovanotas įvairiomis literatūrinėmis premijomis, tarp jų – Vaikų literatūros premija. Du kartus kūriniai išrinkti Metų knygomis paaugliams. 2010-ais metais šį apdovanojimą pelnė „Baltos durys“, 2014-ais – „Aš, dviratis, pirmoji meilė ir sumuštiniai su sliekais“.

Vytautas Račickas (g. 1952) – knygų autorius. Didžiąją gyvenimo dalį dirbo įvairių leidinių redakcijose, išleido kelias dešimtis knygų vaikams. Ypač didelio populiarumo sulaukė „Zuika padūkėlis“, serija apie Nippę ir kitos istorijos.

Autoriaus knygų pristatyti nebūtina. Kiekviena verta dėmesio, tad kviečiame šiuos kūrinius įsigyti internetu. Pirkti online visada rasite ir kitos įvairaus žanro literatūros, kurią atsiliepimuose bei apžvalgose puikiai vertina skaitytojai. Daugelis šių knygų akcijų ir išpardavimų metu kainuoja pigiau, tad kviečiame pasinaudoti proga ir sutaupyti. Prieš pirkdami leidinį visada įvertinkite turinį ir apimtį. Tą padaryti padeda mūsų parengtas trumpas aprašymas su santrauka, ištraukomis bei informacinėmis detalėmis, tokiomis kaip puslapių skaičius, formatas ar leidimo metai.2021-04-23

Puiki, nesenstanti V. Račicko kūryba vaikams - būtent su tokia literatūra jie ir turėtų augti.

2021-04-19

Vytautas Račickas yra nuostabus lietuvių autorius, kurio knygomis mėgaujasi ne tik vaikai, bet ir tėveliai. Tikra tiesa! Mano dvi dukros užaugo su Račicko knygomis, o dabar auga ir jaunėlis. Esam tikri gerbėjai, o kadangi teko skaityti vaikams, tai tikrai nuoširdžiai galiu pasakyti - gražios, šiltos, jaukios, pamokančios knygos ir istorijos, lengvas ir šmaikštus rašymo stilius, vaikams patiks! Ši knygelė tikrai ne ką blogesnė ir už ankstesnes autoriaus knygeles. Jei dar yra tėvelių, kurie vaikams nepirko nė vienos šio autoriaus knygelės - tai labai labai rekomenduoju!

Parašykite atsiliepimą apie "Tikras vyras"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Grožinė lietuvių literatūra 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Tikras vyras", kurį pristato Vytautas Račickas. Siūlome ne tik išsamų "Tikras vyras" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Vytautas Račickas. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Tikras vyras". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Tikras vyras" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Tikras vyras" perkama kartu