0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Tikrieji balandžiai kovoja su nusikalstamumu (1)

5.0
(2 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nuolaida knygai -51%
Kaina internetu: 4,79 €
Kaina knygyne: 9,59 €*
Sutaupote: 4.80 € (51%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-05-31 Giedre An

Smagi knyga ,vaikui labai patiko jos rašymo stilius.

Tikrieji balandžiai kovoja su nusikalstamumu (1)


2021-07-31 4.79 InStock
Į krepšelį
Knygos "Tikrieji balandžiai kovoja su nusikalstamumu (1)" aprašymas

Balandis Naminis ūkyje garsėjo kaip tas, kuriam ne visi namie. Juk jis mėgo persirenginėti! Bet išaušo diena, kai jį surado karvelis Didžiagurklis ir pakvietė prisijungti prie ypatingų balandžių būrio. Jie – stiprūs, lankstūs ir greiti. O svarbiausia – jie gaudo blogiukus ir padeda visiems, kam prireikia pagalbos!

Du jauni amerikiečiai – rašytojas Andrew McDonaldas ir dailininkas Benas Woodas – kviečia nerti į linksmų įvykių balą, iš kurios be juoko ir geros nuotaikos neišlipsite.

Knyga skiriama jauniesiems skaitytojams ir visiems, kurie palaiko balandžius.

Iš anglų kalbos vertė Tomas Einoris2021-05-31

Smagi knyga ,vaikui labai patiko jos rašymo stilius.

2020-12-28

Buvome pasiėmę iš bibliotekos.Smagi istorija ir rekomenduočiau paskaityti visiems.Aš pati skaitau ir kartais darau teksto suvokimo testus.Man šios dvi dalys labai patiko.Kurių turiu antrąją dalį pirksiu ir pirmąją.

Parašykite atsiliepimą apie "Tikrieji balandžiai kovoja su nusikalstamumu (1)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Tikrieji balandžiai kovoja su nusikalstamumu (1), kurį parašė Andrew McDonald, Ben Wood. Siūlome ne tik išsamų Tikrieji balandžiai kovoja su nusikalstamumu (1) aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Andrew McDonald, Ben Wood. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Tikrieji balandžiai kovoja su nusikalstamumu (1). Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Tikrieji balandžiai kovoja su nusikalstamumu (1) dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Tikrieji balandžiai kovoja su nusikalstamumu (1)" perkama kartu