⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Tikriname daugybos lentelės žinias

Kaina: 3,99 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-08-31 3.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Tikriname daugybos lentelės žinias" aprašymas

Leidinys „Tikriname daugybos lentelės žinias“ skirtas tėvams, mokytojams 2–3 klasių mokinių daugybos ir dalybos gebėjimams formuoti ir tikrinti. Užduotys skirtos daugybos ir dalybos įgūdžiams sudaryti ir lavinti, formuoti gebėjimą atpažinti „panašias, jau matytas“ užduotis, leidžiant ugdytiniams, mokiniams patirti saugumo būseną. Užduotys gali būti atliekamos tiek savarankiškai namuose, su tėvais, siekiant geresnių vaiko ugdymosi rezultatų, tiek mokykloje, pamokoje, kaip papildomos užduotys arba užduotys skirtos mokinių pasiekimų tikrinimui. Užduotys padės mokiniams įsiminti aritmetines sąvokas, jomis operuoti, naudotis, padės susidaryti matematinės kalbos įgūdžius ir gebėjimus.

Po užduotimis esančiuose langeliuose:

1. mokiniai gali parašyti, kaip susidaro pirmųjų užduočių sandaugoos, t. y. kokius du dauginamuosius reikia sudauginti, kad gautų sandaugas, kurių neišbraukia;
2. mokiniai gali taisyti padarytas klaidas, kai mokytojas tik pabraukia klaidas;
3. gali būti įrašomas mokytojo (arba tėvų) diktuojamos sandaugos.


  • Autorius: Reda Jaseliūnienė
  • Leidėjas: Margas lapas
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 40
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786099619910

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Tikriname daugybos lentelės žinias"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Mokomosios, edukacinės knygos 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Tikriname daugybos lentelės žinias", kurį pristato Reda Jaseliūnienė. Siūlome ne tik išsamų "Tikriname daugybos lentelės žinias" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Reda Jaseliūnienė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Tikriname daugybos lentelės žinias". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Tikriname daugybos lentelės žinias" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Tikriname daugybos lentelės žinias" perkama kartu