TŪKSTANČIAI KNYGŲ IKI 5€ >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Tikroji Daktarų istorija. Visa Kauno mafijos istorija, nuo sovietmečio epochos iki 2015-ųjų

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2019-12-03 Rolandas


Šiuo metu neparduodama

2022-07-31 99 SoldOut

Knygos "Tikroji Daktarų istorija. Visa Kauno mafijos istorija, nuo sovietmečio epochos iki 2015-ųjų" aprašymas

Nors šios ažiotažą sukėlusios knygos leidimą bandyta uždrausti teismuose, per pastarąjį dešimtmetį pasirodė penki jos leidimai, o remdamasi joje pateiktais faktais ir papasakotomis istorijomis, viena Lietuvos televizija sukūrė dokumentinį serialą. Žurnalisto Dailiaus Dargio knyga „Tikroji Daktarų istorija“ – iškalbingas pasakojimas apie sovietmečiu iškilusią ir ilgus metus siaubą kėlusią Vilijampolės gaują.

Lietuvos kriminalinio pasaulio kronikininko Dailiaus Dargio knyga „Tikroji Daktarų istorija“ – tai ne vieną kartą papildytas, atnaujintas ir peržiūrėtas Kauno nusikalstamo gyvenimo metraštis. Jis sukurtas remiantis niekur neskelbtais teisėsaugos veteranų ir kriminalinio pasaulio veikėjų pasakojimais bei atsiminimais. Pirmą kartą ši knyga pasirodė kai Vilniaus apygardos teismas rengėsi nagrinėti rezonansinę Daktarų bylą – autorius teigia, kad tai buvo visiškas sutapimas.

„Tikroji Daktarų istorija“ kartais vadinama lietuviškos mafijos biblija. Daugiau nei 50 tūkst. parduotų jos egzempliorių liudija, kad tai – neeilinis bestseleris. Ar pastaraisiais metais Kaune veikusios nusikaltėlių gaujos yra Henriko Daktaro įpėdiniai? Kaip Kauno pedofilijos skandalas susijęs su Daktarų teismo procesu?

Dailiaus Dargio teigimu, šioje knygoje telpa ne tik vienos šeimos, vienos nusikaltėlių gaujos istorija, bet ir visas Kauno kriminalinio pasaulio paveikslas. Čia sutinkami ne tik Daktarai ir jų gaujos nariai, bet ir kiti žymūs Kauno nusikaltėliai, teisėsaugos pareigūnai, skandalingi „laukinio kapitalizmo“ verslininkai - nuo Vladimiro Romanovo iki Gintaro Petriko.

Žurnalistas parašė „Tikrąją Daktarų istoriją“ remdamasis septynerius metus rašytais straipsniais, kuriuose pasakojo pačias aštriausias ir aktualiausias Kauno ir visos šalies kriminalines istorijas. Juos sujungus ir papildžius, gimė pirmoji knygos versija. Spontaniškai išleista knyga susilaukė neįtikėtino populiarumo ir paskatino autorių toliau gilintis į kriminalinio Lietuvos gyvenimo užkulisus.

Dailius Dargis nuo 1995 m. dirbo įvairiose Lietuvos žiniasklaidos priemonėse. Šiemet žurnalistas kartu su Kęstučiu Petkevičiumi sukūrė kino filmą „Pirmieji kovotojai su mafija“, kuriame pasakojama apie 6-ąjį kriminalinės policijos skyrių – žmones, kurie nepaisant gresiančio pavojaus stojo į žūtbūtinę kovą su šalies mafija.
Kiti taip pat domėjosi


2019-12-03

Parašykite atsiliepimą apie "Tikroji Daktarų istorija. Visa Kauno mafijos istorija, nuo sovietmečio epochos iki 2015-ųjų"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Memuarai apie visuomenę, politiką

Dailius Dargis pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Tikroji Daktarų istorija. Visa Kauno mafijos istorija, nuo sovietmečio epochos iki 2015-ųjų", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Tikroji Daktarų istorija. Visa Kauno mafijos istorija, nuo sovietmečio epochos iki 2015-ųjų" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Tikroji Daktarų istorija. Visa Kauno mafijos istorija, nuo sovietmečio epochos iki 2015-ųjų" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Tikroji Daktarų istorija. Visa Kauno mafijos istorija, nuo sovietmečio epochos iki 2015-ųjų"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Dailius Dargis tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Tikroji Daktarų istorija. Visa Kauno mafijos istorija, nuo sovietmečio epochos iki 2015-ųjų" perkama kartu