0

Tikroji Daktarų istorija. Visa Kauno mafijos istorija, nuo sovietmečio epochos iki 2015-ųjų

5.0
(1 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
2019-12-03 Rolandas

Informacija

Tikroji Daktarų istorija. Visa Kauno mafijos istorija, nuo sovietmečio epochos iki 2015-ųjų

  • Leidėjas: Šviesos takas
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 17x25, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786099566313

Šiuo metu neparduodama

Aprašymas

Nors šios ažiotažą sukėlusios knygos leidimą bandyta uždrausti teismuose, per pastarąjį dešimtmetį pasirodė penki jos leidimai, o remdamasi joje pateiktais faktais ir papasakotomis istorijomis, viena Lietuvos televizija sukūrė dokumentinį serialą. Žurnalisto Dailiaus Dargio knyga „Tikroji Daktarų istorija“ – iškalbingas pasakojimas apie sovietmečiu iškilusią ir ilgus metus siaubą kėlusią Vilijampolės gaują.

Lietuvos kriminalinio pasaulio kronikininko Dailiaus Dargio knyga „Tikroji Daktarų istorija“ – tai ne vieną kartą papildytas, atnaujintas ir peržiūrėtas Kauno nusikalstamo gyvenimo metraštis. Jis sukurtas remiantis niekur neskelbtais teisėsaugos veteranų ir kriminalinio pasaulio veikėjų pasakojimais bei atsiminimais. Pirmą kartą ši knyga pasirodė kai Vilniaus apygardos teismas rengėsi nagrinėti rezonansinę Daktarų bylą – autorius teigia, kad tai buvo visiškas sutapimas.

„Tikroji Daktarų istorija“ kartais vadinama lietuviškos mafijos biblija. Daugiau nei 50 tūkst. parduotų jos egzempliorių liudija, kad tai – neeilinis bestseleris. Ar pastaraisiais metais Kaune veikusios nusikaltėlių gaujos yra Henriko Daktaro įpėdiniai? Kaip Kauno pedofilijos skandalas susijęs su Daktarų teismo procesu?

Dailiaus Dargio teigimu, šioje knygoje telpa ne tik vienos šeimos, vienos nusikaltėlių gaujos istorija, bet ir visas Kauno kriminalinio pasaulio paveikslas. Čia sutinkami ne tik Daktarai ir jų gaujos nariai, bet ir kiti žymūs Kauno nusikaltėliai, teisėsaugos pareigūnai, skandalingi „laukinio kapitalizmo“ verslininkai - nuo Vladimiro Romanovo iki Gintaro Petriko.

Žurnalistas parašė „Tikrąją Daktarų istoriją“ remdamasis septynerius metus rašytais straipsniais, kuriuose pasakojo pačias aštriausias ir aktualiausias Kauno ir visos šalies kriminalines istorijas. Juos sujungus ir papildžius, gimė pirmoji knygos versija. Spontaniškai išleista knyga susilaukė neįtikėtino populiarumo ir paskatino autorių toliau gilintis į kriminalinio Lietuvos gyvenimo užkulisus.

Dailius Dargis nuo 1995 m. dirbo įvairiose Lietuvos žiniasklaidos priemonėse. Šiemet žurnalistas kartu su Kęstučiu Petkevičiumi sukūrė kino filmą „Pirmieji kovotojai su mafija“, kuriame pasakojama apie 6-ąjį kriminalinės policijos skyrių – žmones, kurie nepaisant gresiančio pavojaus stojo į žūtbūtinę kovą su šalies mafija.


2019-12-03

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu