⭐ GRAND pasiūlymas knygoms! Naršykite čia >>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Tikrosios esatys. Ar mūsų kalbėjime kas nors glūdi?

Kaina: 4,39 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-08-31 4.39 InStock
Į krepšelį

Knygos "Tikrosios esatys. Ar mūsų kalbėjime kas nors glūdi?" aprašymas

Knyga „Tikrosios esatys“ - viena naujausių George'o Steinerio knygų. Ji skirta pamatiniams kultūros teorijos klausimams.

George Steiner g. 1929 m. Paryžiuje, Vidurio Europos žydų šeimoje. 1940 m. emigravo į Niujorką. Europos ir JAV universitetuose studijavo matematiką, fiziką, filosofiją ir literatūros mokslą. Lyginamosios literatūros profesorius. Dėstė Oxforde ir Cambridge. Lietuviškai išleista Steinerio knyga „Heideggeris“ (Aidai, 1995).

Iš anglų kalbos vertė Jonušys Laimantas  • Autorius: George Steiner
  • Leidėjas: Aidai
  • Išleidimo metai: 1998
  • Knygos puslapių skaičius: 224
  • Formatas: 14x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9986590604

Parašykite atsiliepimą apie "Tikrosios esatys. Ar mūsų kalbėjime kas nors glūdi?"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Filosofijos knygos

George Steiner pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Tikrosios esatys. Ar mūsų kalbėjime kas nors glūdi?", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Tikrosios esatys. Ar mūsų kalbėjime kas nors glūdi?" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Tikrosios esatys. Ar mūsų kalbėjime kas nors glūdi?" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Tikrosios esatys. Ar mūsų kalbėjime kas nors glūdi?"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, George Steiner tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Tikrosios esatys. Ar mūsų kalbėjime kas nors glūdi?" perkama kartu