Tik šią savaitę: VAIKŲ LITERATŪROS DIENOS! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Tikslas II. Sėkmė nepriklauso nuo laimės (kieti viršeliai)

3.9
(11 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nemokamas knygos pristatymas
Kaina: 21,99 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2015-02-10 Keista

Keista, kai žmonės, nesugebantys rišliai ir be klaidų parašyti vientiso komentaro, bet bandantys naudoti "verslo" sąvokas, peikia knygą, kuri yra nuo seno vertinama. Skaičiau pirmąją Tikslo knygą. Tikrai verta dėmesio, aiškiai dėstomos mintis, principus tikrai galima pritaikyti realybėje.


2022-10-31 21.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Tikslas II. Sėkmė nepriklauso nuo laimės (kieti viršeliai)" aprašymas

Tai romano formoje pateikta rinkos problemų analizė ir realiai įgyvendinti ir įgyvendinami marketingo sprendimai.
...artėjo XXI amžius ir klientai darėsi dar išrankesni, konkurencija dar žiauresnė. Kas dabar gali užtikrinti konkurencinį pranašumą? Kaip konkuruoti rinkoje, kurioje kritusios kainos, pasirinkimas didelis, o kokybė ir pristatymo terminai panašūs? Atsakymu gali būti - į Partnerystę orientuotas pardavimo būdas. Pagrindinis šio požiūrio credo yra: dirbdami drauge su Jumis pasieksime Jūsų verslo tikslus.
Šioje knygoje rasite pasakojimą, kaip to galima pasiekti. Ar dažnas iš mūsų verslininkų gali pasigirti savaisiais pardavimo vadybininkais, išmanančiais klientų problemas, žinančiais jų verslo sėkmės faktorius, jų gaunamą ekonominę naudą iš mūsų pasiūlymų? Ar dažnas iš mūsų vadovaujasi logika “Kol galutinis pirkėjas nenupirko, – niekas iš mūsų nepardavė!”? O kiek verslininkų vis dėlto mano, kad tik kainos dydis viską lemia? Kuris iš mūsų yra pamąstęs, kaip parengti tokį sprendimą, kad dar labiau padidėtų kliento sėkmė?..
Tokia naujoji mąstymo logika yra aprašyta šiame romane - vadovėlyje. Jis pagrįstas keliomis dešimtimis sėkmingų verslo atvejų analizių. Tie atvejai santykinai sugrupuoti į tris verslus, kurie iš esmės yra visiškai skirtingi: kosmetikos gamyba ir pardavimas (sprendimai mažmenai), spaustuvė, kurios įranga pasenusi ir dėl to beveik nebeįmanoma rungtis su modernesniais konkurentais, bei suspausto garo tiekimas.
Pagrindiniam knygos veikėjui iškyla būtinybė per tris mėnesius rasti sprendimus trims labai skirtingiems verslams, kad tie sprendimai būtų unikalūs ir kartu “tiražuojami”. Galima būtų įtarti, kad siužetas išgalvotas, jeigu knygos herojus neturėtų gyvo prototipo šiuolaikiniame verslo pasaulyje.Kiti taip pat domėjosi


2015-02-10

Keista, kai žmonės, nesugebantys rišliai ir be klaidų parašyti vientiso komentaro, bet bandantys naudoti "verslo" sąvokas, peikia knygą, kuri yra nuo seno vertinama. Skaičiau pirmąją Tikslo knygą. Tikrai verta dėmesio, aiškiai dėstomos mintis, principus tikrai galima pritaikyti realybėje.

2009-01-19

puiki knyga. super

2006-11-21

... nebent kaip nuobodžą novelę apie verslininkus. \r\nBereikalo tik išmesti pinigai ir tik bereikalo sugaištas laikas.\r\nDogmos - senos, stilius - ikirevoliucinis, metodai - antikvariniai. \r\nSiųlau praleisti šią knygą neskaičius.

2006-11-21

... kažkiek romanas - ir bendroje krūvoje nieko doro ir rišlaus: tiek ,as paskaitė Žydrųjų vandenų Strategija, Trouto \"Pozicionavimą\", yra bent jau minimalų kursą logistikos valdymą praėję ir domisi investicijų valdymu, tokią knygą gali skaityti nebe

2006-11-21

Jūs čia ar visi durnaropių prisivalgėte, ar knygų normalių nesate skaitę, ar čia tuos atsiliepimus leidėjai, siekdami padidinti pardavimus surašė???\r\nKnyga - net nepasakyčiau iš kokios srities: kažkiek iš pozicionavimo, kažkeik iš marketingo, kaškiek

2006-07-04

O aš visas šios serijos dalis atsisiunčiau pdf formatuose. Irgi manau nebloga investicija :)

2006-04-02

Puiki knyga. II dalis tinka ir pardavimo srityje dirbantiems zmonems.

2004-12-16

Pagarba! Tokios knygos gan senokai neskaičiau. Puslapius tiesiog ryte surijau. Knygoje realus gyvenimas, be jokios belitristikos, kaip dažnai būna tokios stiliaus knygose. Vadovėlio medžiaga+realus gyvenimas+romanas=nuostabi knyga!

2004-04-17

puiki knyga.nors as dar tik werslo studentas bet si knyga paliko man neisdildoma ispudi-nusipirkau wisa `tikslu`serija-manau tai yra puiki inwesticija.wisiem rekomenduoju-si knyga paneigia daugybe klaidingu werslo ispudziu

2003-04-10

Perskaityta knyga įkvepia naujiems darbams.

2002-12-29

Apribojimų teorijos principų, aprašytų knygoje \"TIKSLAS\" taikymas ne tik gamyboje, bet ir marketinge, logistikoje. \r\nTaip pat labai paprastai ir aiškiai išdėstyti kertinių problemų radimo būdai.\r\nManyčiau, tai yra \'must have\' knyga bet kuriam vadovui...

Parašykite atsiliepimą apie "Tikslas II. Sėkmė nepriklauso nuo laimės (kieti viršeliai)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Vadybos knygos

Eliyahu M. Goldratt pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Tikslas II. Sėkmė nepriklauso nuo laimės (kieti viršeliai)", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Tikslas II. Sėkmė nepriklauso nuo laimės (kieti viršeliai)" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Tikslas II. Sėkmė nepriklauso nuo laimės (kieti viršeliai)" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Tikslas II. Sėkmė nepriklauso nuo laimės (kieti viršeliai)"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Eliyahu M. Goldratt tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Tikslas II. Sėkmė nepriklauso nuo laimės (kieti viršeliai)" perkama kartu