0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Tikslas II. Sėkmė nepriklauso nuo laimės (kieti viršeliai)

3.9
(11 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nuolaida knygai -22%
  • Nemokamas knygos pristatymas
Kaina internetu: 21,99 €
Kaina knygyne: 27,99 €*
Sutaupote: 6.00 € (22%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva, LP Express ir DPD paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2015-02-10 Keista

Keista, kai žmonės, nesugebantys rišliai ir be klaidų parašyti vientiso komentaro, bet bandantys naudoti "verslo" sąvokas, peikia knygą, kuri yra nuo seno vertinama. Skaičiau pirmąją Tikslo knygą. Tikrai verta dėmesio, aiškiai dėstomos mintis, principus tikrai galima pritaikyti realybėje.

Tikslas II. Sėkmė nepriklauso nuo laimės (kieti viršeliai)


2021-06-30 21.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Tikslas II. Sėkmė nepriklauso nuo laimės (kieti viršeliai)" aprašymas

Tai romano formoje pateikta rinkos problemų analizė ir realiai įgyvendinti ir įgyvendinami marketingo sprendimai.
...artėjo XXI amžius ir klientai darėsi dar išrankesni, konkurencija dar žiauresnė. Kas dabar gali užtikrinti konkurencinį pranašumą? Kaip konkuruoti rinkoje, kurioje kritusios kainos, pasirinkimas didelis, o kokybė ir pristatymo terminai panašūs? Atsakymu gali būti - į Partnerystę orientuotas pardavimo būdas. Pagrindinis šio požiūrio credo yra: dirbdami drauge su Jumis pasieksime Jūsų verslo tikslus.
Šioje knygoje rasite pasakojimą, kaip to galima pasiekti. Ar dažnas iš mūsų verslininkų gali pasigirti savaisiais pardavimo vadybininkais, išmanančiais klientų problemas, žinančiais jų verslo sėkmės faktorius, jų gaunamą ekonominę naudą iš mūsų pasiūlymų? Ar dažnas iš mūsų vadovaujasi logika “Kol galutinis pirkėjas nenupirko, – niekas iš mūsų nepardavė!”? O kiek verslininkų vis dėlto mano, kad tik kainos dydis viską lemia? Kuris iš mūsų yra pamąstęs, kaip parengti tokį sprendimą, kad dar labiau padidėtų kliento sėkmė?..
Tokia naujoji mąstymo logika yra aprašyta šiame romane - vadovėlyje. Jis pagrįstas keliomis dešimtimis sėkmingų verslo atvejų analizių. Tie atvejai santykinai sugrupuoti į tris verslus, kurie iš esmės yra visiškai skirtingi: kosmetikos gamyba ir pardavimas (sprendimai mažmenai), spaustuvė, kurios įranga pasenusi ir dėl to beveik nebeįmanoma rungtis su modernesniais konkurentais, bei suspausto garo tiekimas.
Pagrindiniam knygos veikėjui iškyla būtinybė per tris mėnesius rasti sprendimus trims labai skirtingiems verslams, kad tie sprendimai būtų unikalūs ir kartu “tiražuojami”. Galima būtų įtarti, kad siužetas išgalvotas, jeigu knygos herojus neturėtų gyvo prototipo šiuolaikiniame verslo pasaulyje.2015-02-10

Keista, kai žmonės, nesugebantys rišliai ir be klaidų parašyti vientiso komentaro, bet bandantys naudoti "verslo" sąvokas, peikia knygą, kuri yra nuo seno vertinama. Skaičiau pirmąją Tikslo knygą. Tikrai verta dėmesio, aiškiai dėstomos mintis, principus tikrai galima pritaikyti realybėje.

2009-01-19

puiki knyga. super

2006-11-21

... nebent kaip nuobodžą novelę apie verslininkus. \r\nBereikalo tik išmesti pinigai ir tik bereikalo sugaištas laikas.\r\nDogmos - senos, stilius - ikirevoliucinis, metodai - antikvariniai. \r\nSiųlau praleisti šią knygą neskaičius.

2006-11-21

... kažkiek romanas - ir bendroje krūvoje nieko doro ir rišlaus: tiek ,as paskaitė Žydrųjų vandenų Strategija, Trouto \"Pozicionavimą\", yra bent jau minimalų kursą logistikos valdymą praėję ir domisi investicijų valdymu, tokią knygą gali skaityti nebe

2006-11-21

Jūs čia ar visi durnaropių prisivalgėte, ar knygų normalių nesate skaitę, ar čia tuos atsiliepimus leidėjai, siekdami padidinti pardavimus surašė???\r\nKnyga - net nepasakyčiau iš kokios srities: kažkiek iš pozicionavimo, kažkeik iš marketingo, kaškiek

2006-07-04

O aš visas šios serijos dalis atsisiunčiau pdf formatuose. Irgi manau nebloga investicija :)

2006-04-02

Puiki knyga. II dalis tinka ir pardavimo srityje dirbantiems zmonems.

2004-12-16

Pagarba! Tokios knygos gan senokai neskaičiau. Puslapius tiesiog ryte surijau. Knygoje realus gyvenimas, be jokios belitristikos, kaip dažnai būna tokios stiliaus knygose. Vadovėlio medžiaga+realus gyvenimas+romanas=nuostabi knyga!

2004-04-17

puiki knyga.nors as dar tik werslo studentas bet si knyga paliko man neisdildoma ispudi-nusipirkau wisa `tikslu`serija-manau tai yra puiki inwesticija.wisiem rekomenduoju-si knyga paneigia daugybe klaidingu werslo ispudziu

2003-04-10

Perskaityta knyga įkvepia naujiems darbams.

2002-12-29

Apribojimų teorijos principų, aprašytų knygoje \"TIKSLAS\" taikymas ne tik gamyboje, bet ir marketinge, logistikoje. \r\nTaip pat labai paprastai ir aiškiai išdėstyti kertinių problemų radimo būdai.\r\nManyčiau, tai yra \'must have\' knyga bet kuriam vadovui...

Parašykite atsiliepimą apie "Tikslas II. Sėkmė nepriklauso nuo laimės (kieti viršeliai)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Tikslas II. Sėkmė nepriklauso nuo laimės (kieti viršeliai), kurią skaitytojams dovanoja Eliyahu M. Goldratt. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Eliyahu M. Goldratt su knyga Tikslas II. Sėkmė nepriklauso nuo laimės (kieti viršeliai) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Tikslas II. Sėkmė nepriklauso nuo laimės (kieti viršeliai) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Eliyahu M. Goldratt. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Tikslas II. Sėkmė nepriklauso nuo laimės (kieti viršeliai) palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Tikslas II. Sėkmė nepriklauso nuo laimės (kieti viršeliai)" perkama kartu