0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Tiktai akimirkos

7,59 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-09-30 7.59 InStock
Į krepšelį

Knygos "Tiktai akimirkos" aprašymas

Visą eilėraščių knygą "Tiktai akimirkos" gaubia ilgesys – primenantis siekius, gyvenimus, svajones, praradimus. Kartais jis bando įtikinti, kad ir Dievas kūrė pasaulį ne žaisdamas (Tomas Akvinietis), o ilgėdamasis.Parašykite atsiliepimą apie "Tiktai akimirkos"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių eilėraščiai ir dramos

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Tiktai akimirkos", kurią skaitytojams dovanoja Robertas Keturakis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Robertas Keturakis su knyga "Tiktai akimirkos" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Tiktai akimirkos" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Robertas Keturakis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Tiktai akimirkos" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Tiktai akimirkos" perkama kartu