0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Tiltas į Terabitiją (3-oji laida)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Tiltas į Terabitiją (3-oji laida)


Šiuo metu neparduodama

2021-06-30 4.34 SoldOut
Knygos "Tiltas į Terabitiją (3-oji laida)" aprašymas
Kas yra Terabitija?
Tai paslaptingiausia vieta Žemėje. Pasaulis, egzistuojantis šalia mūsų. Nors iš pirmo žvilgsnio jis nesiskiria nuo mūsiškio, iš tiesų tai vieta, kurios nepamirši visą gyvenimą.
Magija, fantazija ir stebuklai – tereikia stipriai įsisiūbuoti virve, kybančia sename medyje, ir peršokti per upelį…

Dviem vaikams lemta atrasti ne tik nepaprastą Terabitijos šalį, bet ir pažinti draugystę, kuri pakeis juos visam laikui.
Leslė – šviesiaplaukė mokyklos naujokė, sugeba laimėti bėgimo varžybas, kuriose dalyvauja tik berniukai, ir sudaužo Džeso viltis tapti čempionu. Tačiau būtent drauge jiems pavyks atrasti kelią į Terabitijos žemę…

Laukia nuotykiai, paslaptingi miškai, grėsmingos būtybės ir pavojai, kurių išvengti pavyks tik pasikliaujant vienam kitu.

Vertė Nijolė Chijenienė

  • Autorius: Katherine Paterson
  • Leidėjas: Obuoliukas
  • Išleidimo metai: 2014
  • Knygos puslapių skaičius: 159
  • Formatas: 14x20, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094035944

Parašykite atsiliepimą apie "Tiltas į Terabitiją (3-oji laida)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Tiltas į Terabitiją (3-oji laida), kurią skaitytojams dovanoja Katherine Paterson. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Katherine Paterson su knyga Tiltas į Terabitiją (3-oji laida) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Tiltas į Terabitiją (3-oji laida) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Katherine Paterson. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Tiltas į Terabitiją (3-oji laida) palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Tiltas į Terabitiją (3-oji laida)" perkama kartu