0

Tiltinių kranų mechanizmų elektros pavarų projektavimas (CD)

Informacija

Tiltinių kranų mechanizmų elektros pavarų projektavimas (CD)


Šiuo metu neparduodama

Knygos "Tiltinių kranų mechanizmų elektros pavarų projektavimas (CD)" aprašymas
Leidinyje aptariama Tiltinių kranų mechanizmų pavarų projektavimo kursinio projekto atlikimo metodika, pateikiami skaičiavimo pavyzdžiai, elektros įrenginių techninių duomenų lentelės, grafikai, nurodoma trumpa informacija apie projektuojamą objektą bei medžiaga, reikalinga kursinio projekto įforminimui.
Mokomoji priemonė skirta elektros ir automatikos įrenginių bei elektros energetikos studijų programų dieninių ir neakivaizdinių studijų studentams.

Parašykite atsiliepimą apie "Tiltinių kranų mechanizmų elektros pavarų projektavimas (CD)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Tiltinių kranų mechanizmų elektros pavarų projektavimas (CD), kurią skaitytojams dovanoja Zita Svirskienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Zita Svirskienė su knyga Tiltinių kranų mechanizmų elektros pavarų projektavimas (CD) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Tiltinių kranų mechanizmų elektros pavarų projektavimas (CD) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Zita Svirskienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Tiltinių kranų mechanizmų elektros pavarų projektavimas (CD) palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Tiltinių kranų mechanizmų elektros pavarų projektavimas (CD)" perkama kartu