0

Tinginių pasakos

  • Nuolaida knygai -21%
1.0
(1 įvertinimai)
Kaina internetu: 6,49 €
Kaina knygyne: 8,19 €*
Sutaupote: 1.70 € (21%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2020-04-19 Toma

Siaubingos nesąmonės, o ne pasaka! Ttagiško lygio

Informacija

Tinginių pasakos

  • Leidėjas: Dominicus lituanus
  • Išleidimo metai: 2017
  • Formatas: 20x23, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 36
  • ISBN ar kodas: 9789955811954

2020-09-30 6.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Tinginių pasakos" aprašymas

Knyga "Tinginių pasakos" - tai šmaikštus pasakojimas apie tinginio Albino kelionę į Tinginėlių kaimą, kuriame jis praleidęs vos dešimties dienų savaitę, grįžta po dešimties metų jau visiškai pasikeitęs...

„...nuo neatmenamų laikų apie Tinginėlių kaimą sklando gausybė legendų ir padavimų. Esą ten saldaus midaus upės teka, o vaniliniai ir šokoladiniai ledai auga tiesiog ant medžių. Dar pasakojama, kad tuose Tinginėliuose niekam nereikia nieko dirbti, nes skaniausi batonai, olandiški sūriai, kepti šokoladiniai grybukai ten ir taip visuose patvoriuose želia it kokios piktžolės. Reikia tik netingėti juos nusiskinti ir suvalgyti.”
Vytautas V. Landsbergis

Dailininkas Gediminas Pranckevičius

2020-04-19

Siaubingos nesąmonės, o ne pasaka! Ttagiško lygio

Parašykite atsiliepimą apie "Tinginių pasakos"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Skaitome kartu su vaiku

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Tinginių pasakos, kurį parašė Vytautas V. Landsbergis. Siūlome ne tik išsamų Tinginių pasakos aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Vytautas V. Landsbergis. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Tinginių pasakos. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Tinginių pasakos dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Tinginių pasakos" perkama kartu