0

Pirkėjų atsiliepimai

Tinklas. Kaip išgelbėti tą, kuris nenori būti išgelbėtas?

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-07-31 6.19 SoldOut

Knygos "Tinklas. Kaip išgelbėti tą, kuris nenori būti išgelbėtas?" aprašymas

Italų autorė Sara Allegrini sukūrė psichologinį trilerį paaugliams „Tinklas: kaip išgelbėti tą, kuris nenori būti išgelbėtas?“. Emocinga istorija atspindi dabartinio jaunimo realijas – paaugliai nevertina paprasčiausios duonos ir dažniausiai įsivaizduoja, kad jų turimi dalykai yra savaime suprantami.

Pagrindiniai knygos veikėjai galėtų būti pavadinti „sunkiais“ vaikais. Netikėtai trys jaunuoliai atsiduria tamsiame ir nepažįstamame miške. Vieta nuošali, aplinkui nė gyvos dvasios. Taip pat jie neturi maisto, vandens, telefonų, interneto ir kitų įprastame gyvenime savaime suprantamų dalykų. Kodėl jie atsirado tokioje vietoje? Pirminė reakcija – pyktis. Ar čia kažkoks tėvų pokštas? Vėliau atsėlina baimė. Miesto vaikai miške nesijaučia saugūs, nežino ką daryti. Ar tai bausmė, už tai, kad jaunuoliai savo gyvenimą siekė nugyventi paviršutiniškai ir visapusiškai save žalodami? Romano pradžia primena romaną apie serijinį žudiką bei jo žaidmėlius.

Visgi, yra asmuo, kuris lyg ir padeda jaunuoliams, nors niekada nepasirodo. Jis palieka raštelius ir priverčia paauglius užsidirbti naudingų, išgyvenimui reikalingų dalykų. Pamažu knygos „Tinklas: kaip išgelbėti tą, kuris nenori būti išgelbėtas?“ atmosfera kinta. Tai psichologinė istorija priverčianti nagrinėti giliausius žmogaus jausmus ir iš naujo įvertinti savo gyvenimo vertybių skalę. Autorė priverčia pamąstyti ir apie tai, kad paauglio pyktis ir atžarumas neretai slepia kančias, kurių suaugusieji nepastebi, arba tiesiog nenori matyti. Vidinė kova, nuoskaudos, atleidimas – tik kelios knygoje nagrinėjamos temos.

„Tinklas: kaip išgelbėti tą, kuris nenori būti išgelbėtas?“ yra pasakojama iš trijų jaunuolių perspektyvos. Tai įtaigi ir pamokanti knyga, kuri priverčia prisiminti, kiek daug dalykų mes laikome savaime suprantamais ir nevertiname.

Sara Allegrini gimė 1978-tais metais, Italijoje. Autorė baigė filosofijos studijas ir nuo 2004-tų metų dėsto filosofiją ir psichologiją aukštosiose mokyklose. Taip pat ji veda skaitymo, vaidybos bei kūrybinio rašymo užsiėmimus mokyklose. Rašydama knygą „Tinklas“ ji rėmėsi savo profesine patirtimi. Autorė teigia, kad mokytojos darbas jai padėjo nustatyti tam tikro mokinių elgesio ir įpročių šaltinius. „Tinklas“ yra trečioji autorės knyga paaugliams. Rašytoja yra laimėjusi Italijos Bancarellino premiją, kuri yra skiriama už geriausias knygas vaikams.

Iš italų kalbos vertė Ieva Frigerio


  • Autorius: Sara Allegrini
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 256
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090141090

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Tinklas. Kaip išgelbėti tą, kuris nenori būti išgelbėtas?"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Detektyvų, trilerių knygos paaugliams, jaunimui

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Tinklas. Kaip išgelbėti tą, kuris nenori būti išgelbėtas?", kurį pristato Sara Allegrini. Siūlome ne tik išsamų "Tinklas. Kaip išgelbėti tą, kuris nenori būti išgelbėtas?" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Sara Allegrini. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Tinklas. Kaip išgelbėti tą, kuris nenori būti išgelbėtas?". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Tinklas. Kaip išgelbėti tą, kuris nenori būti išgelbėtas?" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Tinklas. Kaip išgelbėti tą, kuris nenori būti išgelbėtas?" perkama kartu