0

Tirti pagal grindžiamąją teoriją

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Tirti pagal grindžiamąją teoriją

  • Leidėjas: Vilniaus universiteto leidykla
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 17x24, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 252
  • ISBN ar kodas: 9786090702710

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Tirti pagal grindžiamąją teoriją " aprašymas

"Tirti pagal grindžiamąją teoriją" - tai pirmasis ir kol kas vienintelis leidinys lietuvių kalba apie grindžiamosios teorijos (Grounded Theory) metodologiją: jos esminius principus ir praktinį įgyvendinimą. Knygoje aštuoni mokslininkai nuosekliai dalijasi savo patirtimi ir moko, kaip atlikti grindžiamosios teorijos tyrimus pagal tris pagrindines, šiuo metu pasaulyje plačiausiai pripažįstamas grindžiamosios teorijos (GT) versijas: A. Strausso ir J. Corbin, B. Glaserio (vadinamąją klasikinę GT) ir K. Charmaz (vadinamąją konstruktyvistinę GT).

Knyga "Tirti pagal grindžiamąją teoriją" skirta visoms ir visiems, besidomintiems ar ketinantiems domėtis grindžiamąja teorija, bet pirmiausia – pradedantiesiems ir patyrusiems tyrėjams, kokybinių tyrimų dėstytojams, doktorantams, studentams, taip pat praktikams, panorusiems giliau pažinti ir suprasti juos supančius gyvenimiškus reiškinius ir sukurti apie šiuos reiškinius empiriniais duomenimis grįstą teoriją.

Autoriai: Urtė Lina Orlova, Harald Wagner, Vilma Žydžiūnaitė, Toma Jasiukevičiūtė-Zelenko, Birutė Švedaitė-Sakalauskė, Rasa Pranskūnienė, Agnė Jurgaitytė-Avižinienė, Lina Šumskaitė

Parašykite atsiliepimą apie "Tirti pagal grindžiamąją teoriją "

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Filosofija

Birutė Švedaitė-Sakalauskė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Tirti pagal grindžiamąją teoriją , kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Tirti pagal grindžiamąją teoriją aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Tirti pagal grindžiamąją teoriją už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Tirti pagal grindžiamąją teoriją ? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Birutė Švedaitė-Sakalauskė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Tirti pagal grindžiamąją teoriją " perkama kartu