0
Tirti pagal grindžiamąją teoriją
9.99 InStock

Tirti pagal grindžiamąją teoriją

Internetu: 9,99 €
Knygyne: 11,69 €*
Sutaupote: 1.70 € (15%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Tirti pagal grindžiamąją teoriją

  • Leidėjas: Vilniaus universiteto leidykla
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 17x24, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 252
  • ISBN ar kodas: 9786090702710

9.99 In stock
Į krepšelį
Aprašymas

"Tirti pagal grindžiamąją teoriją" - tai pirmasis ir kol kas vienintelis leidinys lietuvių kalba apie grindžiamosios teorijos (Grounded Theory) metodologiją: jos esminius principus ir praktinį įgyvendinimą. Knygoje aštuoni mokslininkai nuosekliai dalijasi savo patirtimi ir moko, kaip atlikti grindžiamosios teorijos tyrimus pagal tris pagrindines, šiuo metu pasaulyje plačiausiai pripažįstamas grindžiamosios teorijos (GT) versijas: A. Strausso ir J. Corbin, B. Glaserio (vadinamąją klasikinę GT) ir K. Charmaz (vadinamąją konstruktyvistinę GT).

Knyga "Tirti pagal grindžiamąją teoriją" skirta visoms ir visiems, besidomintiems ar ketinantiems domėtis grindžiamąja teorija, bet pirmiausia – pradedantiesiems ir patyrusiems tyrėjams, kokybinių tyrimų dėstytojams, doktorantams, studentams, taip pat praktikams, panorusiems giliau pažinti ir suprasti juos supančius gyvenimiškus reiškinius ir sukurti apie šiuos reiškinius empiriniais duomenimis grįstą teoriją.

Autoriai: Urtė Lina Orlova, Harald Wagner, Vilma Žydžiūnaitė, Toma Jasiukevičiūtė-Zelenko, Birutė Švedaitė-Sakalauskė, Rasa Pranskūnienė, Agnė Jurgaitytė-Avižinienė, Lina Šumskaitė

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu