0

Tiudorų saulėlydis

  • Nemokamas knygos pristatymas
Kaina internetu: 17,99 €
Kaina knygyne: 20,49 €*
Sutaupote: 2.50 € (13%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva, LP Express ir DPD paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Tiudorų saulėlydis

  • Leidėjas: Balto
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 608
  • ISBN ar kodas: 9786094870873

2021-03-31 17.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Tiudorų saulėlydis" aprašymas

Istorinių romanų žanro karalienė Philippa Gregory savo knygomis kaip niekas kitas išpopuliarino Tiudorų dinastiją. Autorė skaitytojus nukelia į XVI amžiaus laikų Angliją ir politinių intrigų sūkurį. Romanas „Tiudorų saulėlydis“ pasakoja apie tris seseris ir neįtikėtinas aistras dėl sosto.

„New York Times“ bestselerių autorės Philippa Gregory istoriniame romane „Tiudorų saulėlydis“ sutinkame ledi Džeinę Grei ir dvi jos seseris, kurios išdrįso nepaisyti karalienės Elžbietos. Džeinė pasižymėjo nepaprastu intelektu, Katerina žavėjo grožiu, o Marija – išmintimi.

Savo tėvo ir jo sąjungininkų valia septyniolikmetė Džeinė buvo karūnuota, tačiau karaliene išbuvo vos devynias dienas. Sostą užėmė Merė Tiudor, kuri įkalino Džeinę Taueryje, apkaltino ją žmogžudyste, o vėliau nuteisė myriop.

Gražuolė Ketrina, kuriai mirdama sesuo Džeinė palinkėjo nebijoti atsisveikinti su gyvybe, linksma svajoklė, trokštanti mėgautis gyvenimu ir meile. Visgi, po Merės į sostą sėdusi paranojiška Elžbieta per daug bijojo, kad Ketrina susilauks Tiudorų palikuonio, todėl uždraudė merginai tekėti. Kai nėštumas išduoda apie slaptas Ketrinos vedybas, jai gresia kalėjimas visai šalia pat Džeinės ešafoto.

Marija – jauniausia sesutė, kuriai netrūksta išminties. Augdama intrigų sūkuryje ji išmoko būti nematoma, stebėti ir saugoti tiek savo, tiek kitų paslaptis. Ji neketina leisti Elžbietai sugriauti savo gyvenimo. Prieštarauti karalienei pavojinga, tačiau kas nutiks, kai paskutinis Tiudoras pasipriešins neatlaidžiai Elžbietai?

Skaitytojai savo apžvalgose istorinį romaną „Tiudorų saulėlydis“ lygina su „Sostų karais“, tik tiesa ta, kad Philippa Gregory aprašomi įvykiai vyko iš tiesų. Knygoje rasite ne tik įdomų siužetą, bet ir daug stiprių veikėjų, pavydo, politinių ir religinių intrigų, išdavysčių, arogancijos, tuštybės, mirčių ir, žinoma, meilės.

Philippa Gregory (g. 1954 m.) – britų rašytoja, istorikė, tituluojama Tiudorų dinastijos kronininke. Apie šią Angliją valdžiusią šeima ji parašė keturiolika knygų. Autorės knygos tampa tarptautiniais bestseleriais, sulaukia palankių atsiliepimų bei puikuojasi „New York Times“ ir „Sunday Times“ geriausiai parduodamų knygų sąrašuose. Pagal rašytojos knygas sukurtas ir BBC serialas.

Philippa Gregory yra aktyvi filantropė. Kartu su labdaros fondu „Sodai Gambijai“ ji jau porą dešimtmečių renka lėšas ir padeda įrengti šulinius šalia sausros kankinamos Afrikos mokyklų. Tūkstančiai moksleivių ne tik galėjo gerti šviežią vandenį, bet autorės labdaros fondo įrengtų šulinių dėka išmoko ir sodininkystės.

Iš anglų kalbos vertė Darius Kaunelis

Trumpas aprašymas sunkiai nusako, kiek daug intrigų rasite didelės apimties istoriniame romane – puslapių skaičius viršija šešis šimtus! Kviečiame knygą įsigyti internetu ir nerti į Tiudorų šeimos istoriją jau šiandien! Domina daugiau istorinių knygų? Online knygyne tikrai pirkti rasite ir kitų įdomių knygų, kurios išpardavimų bei akcijų metu kainuoja pigiau. Išsirinkti padės leidinių santraukos bei ištraukos. Nelaukite, nes tiražai sparčiai tirpsta!

Parašykite atsiliepimą apie "Tiudorų saulėlydis"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Nuotykių ir istoriniai romanai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Tiudorų saulėlydis, kurią skaitytojams dovanoja Philippa Gregory. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Philippa Gregory su knyga Tiudorų saulėlydis jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Tiudorų saulėlydis patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Philippa Gregory. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Tiudorų saulėlydis palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Tiudorų saulėlydis" perkama kartu