0

Tiurkų istorija ir kultūra Lietuvoje

  • Nuolaida knygai -24%
Kaina internetu: 9,99 €
Kaina knygyne: 12,99 €*
Sutaupote: 3.00 € (24%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Tiurkų istorija ir kultūra Lietuvoje

  • Leidėjas: Vilniaus universiteto leidykla
  • Išleidimo metai: 2015
  • Formatas: 18x25, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 400
  • ISBN ar kodas: 9786094594465

2020-10-31 9.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Tiurkų istorija ir kultūra Lietuvoje" aprašymas
"Tiurkų istorija ir kultūra Lietuvoje = Turks’ history and culture in Lithuania" - straipsnių rinkinys, parengtas pranešimų, skaitytų tarptautinėje mokslo konferencijoje, skirtoje 615-osioms totorių ir karaimų apgyvendinimo Lietuvos Didžiojoje Kunigaikštystėje metinėms, pagrindu.

Straipsnių rinkinyje spausdinami Baltarusijos, Izraelio, Lenkijos, Lietuvos, Tatarstano, Turkijos ir Ukrainos mokslininkų naujausi tyrimai apie Lietuvos totorius ir karaimus. Abi tautinės mažumos yra integrali buvusios Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės visuomenės dalis, išlaikiusi savitus bruožus, bet taip pat patyrusi priimančios visuomenės sociokultūrines įtakas, šalia to – nuolat mezgusi ryšius su didžiuoju Rytų pasauliu ir sukūrusi LDK „mažąjį Orientą“ su jo religinėmis ir kultūrinėmis formomis, skoniu ir spalvomis.
Akademiniam ir neakademiniam skaitytojui pateikiamą straipsnių rinkinį sudaro keturi teminiai skyriai: istorija; kalba ir tekstas; kultūrinis, religinis ir tautinis diskursai; šaltiniai.

Parašykite atsiliepimą apie "Tiurkų istorija ir kultūra Lietuvoje"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Tiurkų istorija ir kultūra Lietuvoje, kurią skaitytojams dovanoja Sud. Tamara Bairašauskaitė, Galina Miškinienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Sud. Tamara Bairašauskaitė, Galina Miškinienė su knyga Tiurkų istorija ir kultūra Lietuvoje jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Tiurkų istorija ir kultūra Lietuvoje patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Sud. Tamara Bairašauskaitė, Galina Miškinienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Tiurkų istorija ir kultūra Lietuvoje palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Tiurkų istorija ir kultūra Lietuvoje" perkama kartu