0

Tobula santuoka

  • Nauja knyga
  • Nemokamas knygos pristatymas
5.0
(2 įvertinimai)
Internetu: 15,99 €
Knygyne: 17,49 €*
Sutaupote: 1.50 € (9%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva ir LP Express terminalus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
2020-06-01 Dovilė

Šią knygą rekomenduoju visiems, besidomintiems ezoterika, ieškantiems TIESOS, ieškantiems savęs (“Pažink save, pažinsi pasaulį ir Visatas”) ir norintiems sukurti darnius santykius poroje, kurioje vyrautų TIKRA MEILĖ ir IŠTIKIMYBĖ visą gyvenimą. Knygoje duoti visi raktai kaip sukurti Tobulą Santuoką, mums belieka atrakinti spynas ir patiems - TIK PATIEMS per savo asmeninį vidinį darbą bei patirtį patikrinti informaciją, pateiktą knygoje.
Šioje Samael Aun Weor knygoje taip pat rasite atsakymus kaip pažadinti miegančią Sąmonę - Dieviškąją dalelytę , apie reinkarnaciją ir karmą, tikrąją SEKSUALINĘ JOGĄ, apie vidinį darbą su savo defektais...

Informacija

Tobula santuoka

  • Leidėjas: S. Jokužio leidykla-spaustuvė
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 16x22, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 410
  • ISBN ar kodas: 9789986315513

2020-07-31 15.99 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

Šedevras, pavadinimu „TOBULA SANTUOKA“, visada buvo ideologinis Vidinio Darbo pagrindas, kurį kiekvienas žmogus turi atlikti su savimi. Neabejotinai visa žmonija yra kilusi iš senųjų Lemūrijos porų, kurios krikščioniškoje Biblijoje yra susintetintos Adomo ir Ievos.

Tu porų angeliškasis nuopuolis Žemiškajame Rojuje arba Lemūrije buvo priežastis, kuri sąlygojo visų dieviškųjų galių praradimą žmogiškajame tvarinyje ir rezultate gyvuliškojo „Aš“ gimimą, kuris bėgant amžiams sustiprėjo kiekvieno mūsų viduje.

Psichologinis „Aš“ yra gordijaus mazgas, kurį kiekvienas žmogus turi išpainioti, kad galėtų grįžti į Tėvo Karalystę, į Prarastą Rojų arba, kitaip tariant, į Sąmonės Karalystę.

Šiame traktate skaitytojas be jokių sunkumų ras visus tiesos ieškotojų tykančių pavojų paaiškinimus ir įvairius modus operandi, kad kiekvienas iš mūsų galėtų kristalizuoti viduje tai, kas yra vadinama Siela.

Niekada anksčiau ezoterizmo pasaulyje nebuvo parašyta tokio aiškumo, tikslumo ir unikalumo knyga apie darbą su mūsų psichologija ir apie skirtingus mūsų energijos tipus su tikslu paskleisti šviesą mūsų vidinėje tamsoje.

Galime sakyti, kad „TOBULA SANTUOKA“ yra klasikinis gnostikų kūrinys. Tai itin revoliucinis kūrinys pateiktas ypač paprastai ir suprantamai, todėl yra prieinamas žmogiškajam suvokimui iš bet kurio socialinio sluoksnio.

Gnostikai, su tikru atsidavimu, instinktu bei kritiniu talentu, puikiai žino, kad šiame traktate yra Vandenio Eros Avataro žodis, atskleistas žmonijai su aiškiu tikslu ją išpirkti, ne teorijų pagrindu, bet pasitelkiant labai stiprius argumentus doktrinos tema ir, negana to, pastaruosius lydinčio praktikų sąrašo, leidžiančio skaitytojui patikrinti kiekvieną šių auksinių puslapių pastraipą.

Gerbiamo Meistro Samael Aun Weor pastangos nenuėjo veltui, nes, atskleidęs aukščiausius Sąmonės pabudinimo raktus, pasiekė tikslą, kad bent jau šioks toks procentas žmonijos atvertų akis šviesai ir šiandien šis žmogiškasis procentas kovoja penkiuose mūsų pasaulio žemynuose, stengdamasis perduoti šio darbo didybę, kad visi tie, kurie nori pamatyti ir iš¬irsti galėtų tai padaryti ir pasiekti.

Trumpai tariant, „TOBULA SANTUOKA“ yra auentiško ezoterizmo non plus ultra.

TE SPINDI SĄMONĖS SAULĖ VISU SAVO INTENSYVUMU MŪSŲ MYLIMAM SKAITYTOJUI ŠIOS KNYGOS STUDIJAVIMO METU.

ĮVADAS

Kai Gerbiamas Mokytojas Samael Aun Weor 1950 metais paskelbė savo kūrinį pavadinimu „ĮĖJIMAS Į INICIACIJĄ“, tuomet galutinai suplėšė šydą, kuris dengė labiausiai iškilias tikrosios Ezoterikos paslaptis.

Daug nuomonių buvo tiek už, tiek prieš šį traktatą, kuris pirmą kartą parodė visam pasauliui karališkuosius raktus į Dvasios regionus.

Žlugusi dvasininkija su visais savo grasinimais pasiskelbė prieš Vandenio eros Avatarą, tačiau nesugebėjo pasiekti savo, kaip visada, inkvizicinių tikslų. Tamplierių Bafometo paslaptis buvo atidengta visuotinės sąmonės verdiktui ir nuo to tada pradėjo formuotis gnostikų grupės, kurios šiandien mojuoja Gnosis vėliavą penkiuose mūsų pasaulio kontinentuose.

Vėliau Gerbiamas Buda M aitrėja papildė savo pradinį darbą, pa-darydamas jį gilesniu, nuostabesniu, labiau revoliuciniu ir pakrikštijo jį nauju vardu - „TOBULA SANTUOKA“.

Tokiu būdu šiuolaikinio Gnosticizmo Patriarchas ištraukė iš makšties savo liepsnojantį kalaviją kovai su pseudoezoterizmu ir religiniu dogmatizmu, kurie kliudė Naujosios Vandenio Eros atvykimui.

Reikėjo tikro Hierofanto, kuris sugebėtų susintetinti visą informaciją, kuri veda tiesos mylėtojus į tai, kas hermetizme vadinama „Magnus Opus" arba Didysis vidinis Darbas.

Ir tokiu būdu, galų gale, parodė žmonijai mechanizmą tam, kad realiai sukurtų tai, ką mes vadiname Siela. Buvo išaiškinta, su visomis detalėmis, tiesa apie žmogaus okultinę anatomiją ir neginčijamai parodyta ta gija, kuri skiria Šviesą nuo Tamsos, Juodąją Magiją nuo tos kitos, kuri yra ne kas kita, kaip švytinti Baltoji Magija.

Tai buvo Kristifikuotas Žodis, tapęs kūnu Egipto Misterijų Hierofanto asmenyje, kuris sulaužė tabu, slėgusius viduramžių alchemikų secreto secretorum, ir nuo tada tapo žinoma, kad kelias atgal į prarastą Edeną buvo, yra ir visada bus seksualinio pobūdžio.

„TOBULA SANTUOKA" tapo, ir vis dar sugeba išlikti, šiuolaikinės gnostinės minties šedevras, dėka savo paprastos terminologijos, kuri yra prieinama visų supratimui bei sujungta kartu su narsa, gilumu ir tiksliai išaiškintomis gairėmis, kad pasiektų tikrąjį gnostinio asketo dvasinį vystymąsi.

Šis traktatas yra ypatingiausia sintezė gnostikų, tamplierių ir rožės kryžininkų tradicijoje, kuri niekada nebuvo užrašyta. Kiekvienas skyrius mums kruopščiai atskleidžia visus pavojus, kurie tyko uolėto Kelio sekėjus ir tuo pačiu metu mums įteikia magistralines formules tam, kad atitolintų šešėlių jėgas arba žemąsias jėgas, kurios visada bando apsunkinti Aukso Vilnos ieškotojų žingsnius.

Čia, Gerbiamas Mokytojas Samael Aun Weor įnirtingai puola visą klaidingą dvasingumą, remdamasis šių temų žiniomis, kurias jis turi aukščiausios Teurgijos srityje. Žmonija, sako autorius, yra šachmatų pėstininkas, dėl kurio yra diskutuojama ant egzistencijos lentos, ir beveik visada, tampa žaislu akliems Gamtos mechanizmams.

Išlaisvinti žmogų, nutraukti grandines, kurios laiko jį Sąmonės sapne su visomis savo siaubingomis pasekmėmis, tai buvo darbas pavestas Gerbiamam Mokytojui Samael Aun Weor pačios Sauliškosios Žmonijos Sąmonės Rato.

Dėka to šis darbas sukels tikrą revoliuciją metafizikos srityje ir, nuo atsiradimo, žmonija save pradės skirstyti į erelius ir roplius, Angelus ir Demonus.

Perskaičius šiuos puslapius nelieka jokių kitų alternatyvų, mūsų brangūs skaitytojai, kaip tik apsispręsti ar eiti link ESYBES karalystės, ar likti šešėlių karalystėje, šekspyriškojoje - NEBŪTYJE.

Seksas yra pagrindas visų autentiškų primityviųjų religijų, todėl noras nuslėpti šią tiesą žmonijai atsiėjo tikrus galvos skausmus, tikras socialines ir dvasines skerdynes, kurių jau nebepakelia žmonijos rasė.

Su giliu mistiniu ir literatūriniu skvarbumu, autorius mums iššifruoja visas enigmas, kurios slepiasi už žmonijos angelų nuopuolio simbolio, bei kaip reabilituoti žmogų, kaip tikrąjį Gamtos Karalių ir Šventiką, pagal Melchizedeko ordiną.

Norint pasiekti šį prioritetinį tikslą, Gerbiamas Mokytojas Samael Aun Weor išaiškina tai, kas yra tikroji gnostinė disciplina, praktikuota vyrų ir moterų, kurie kadaise buvo pasišventę gyvuliškojo Ego sunaikinimui ir Dvasios Ugnies atkūrimui savo prigimtyje.

Niekada anksčiau nebuvo taip aiškiai parodytas modus operandi, kurio dėka vyrai ir moterys, naudodami santuoką, gali regeneruoti savo fizinę anatomiją bei vidiniame lygyje sukurti sidabrinius šarvus, apie kuriuos mums kalbėjo tokio lygio mokytojai kaip Paracelsas, Kuthumi, Morija, Fulkanelis ir daugelis kitų...

Tie šarvai yra sudaryti iš atominių kūnų arba egzistencinių kūnų, kurie leidžia kiekvienam tirti neapčiuopiamas sferas ar aukštesnes Kosmoso dimensijas. Bet tai, kas daro šios knygos skaitymą dar labiau intriguojančiu, yra jos praktiškumas. Šalia doktrininių teiginių, kuriuos mums duoda autorius, randame ezoterines praktikas tam, kad skaitytojas galėtų pats patikrinti (tiesioginės mistinės patirties būdu) daromas prielaidas įvairiose šios knygos pastraipose.

Todėl šiame traktate randame išmintingą mokslo, meno, filosofijos ir misticizmo derinį, kurį visiškai pagrįstai mes galime pripažinti esantį Kristiško Ezoterizmo vertinimo etalonu. Skustuvo Ašmenų Kelio idėja, <uri praeituose šimtmečiuose buvo iškelta kai kurių autentiškų Tibeto Lamų, atgauna visą savo originalumą po kiekvieno šio nuostabaus kūrinio puslapio.

Parafrazuojant apokrifines Evangelijas, sakome kartu su apaštalu lomu: „Buvo du akli vyrai vienoje oloje. Abu jie norėjo pamatyti šviesą. Bet tai atvyko šviesa, vienas ją atpažino ir pamatė, tačiau kitas jos neatpažino ir iko aklas.“ Tas pats nutinka su šių diskusijų skaitymu, kurios arba sukelia mūsų Sieloje ugningą ilgesį grįžti į Šviesos Imperiją, arba vėl jaučiamės pastūmėti ieškoti prieglobsčio dogmose, kurios formuoja mūsų pačių uždarumo sienas.

Galiausiai, kartu su Baltosios Brolijos Mokytojais, mes sakome: „Tam kas žino, žodis duoda galią. Niekas jo neištarė, niekas jo neištars, tik tas, kuris jį įkūnijo“. „Duok man didįjį žodį“! - šaukia iš savo karalystės Tėvas, kuris yra paslaptyje savo sielai, įsikūnijusiai Žemėje.

Tavo rankose, kritiškas skaitytojau, yra galutinis sprendimas. Arba tarnauji tikrajai Dvasiai, savo vidinei Žvaigždei, kuri tau visada šypsojosi, arba tu dar labiau įsitvirtini ignorancijoje ir sumaištyje, kurioje buvai iki šiol...

2020-06-01

Šią knygą rekomenduoju visiems, besidomintiems ezoterika, ieškantiems TIESOS, ieškantiems savęs (“Pažink save, pažinsi pasaulį ir Visatas”) ir norintiems sukurti darnius santykius poroje, kurioje vyrautų TIKRA MEILĖ ir IŠTIKIMYBĖ visą gyvenimą. Knygoje duoti visi raktai kaip sukurti Tobulą Santuoką, mums belieka atrakinti spynas ir patiems - TIK PATIEMS per savo asmeninį vidinį darbą bei patirtį patikrinti informaciją, pateiktą knygoje.
Šioje Samael Aun Weor knygoje taip pat rasite atsakymus kaip pažadinti miegančią Sąmonę - Dieviškąją dalelytę , apie reinkarnaciją ir karmą, tikrąją SEKSUALINĘ JOGĄ, apie vidinį darbą su savo defektais...

2020-05-29

Puiki knyga! Pagaliau lietuvių kalba!
Esu skaitęs anglišką Perfect Matrimony, ir daugiau Samael Aun Weor knygų, nei viena nenuvylė. Jo knygos pilnos tikrų faktų, pavyzdžių iš visų kultūrų, civilizacijų. Čia duodami raktai atrakinti bet kokios kultūros paslaptį, nuo piramidžių iki Atlantidos, skirtingas gamtos dimensijas ir daug daugiau. Tie, kas yra ištroškę žinių apie save patį, kurie klausia savęs "Kodėl?", kurie pavargę nuo teorijų labirinto, Samael Aun Weor knygos patiks.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu