Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Tobulas grobis

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-07-31 13.99 SoldOut

Knygos „Tobulas grobis“ aprašymas

Sveiki atvykę į Edinburgą - Europos žmogžudysčių sostinę.

Roko festivalio įkarštyje papjaunamas labdaros darbuotojas. Jis po kelių minučių miršta. Tūkstantinėje minioje užpuoliko niekas nepastebėjo.

Kitą savaitę vieno Edinburgo skersgatvio konteineryje randamas pradinių klasių mokytojos kūnas — ji pasmaugta savo pačios medvilnine skarele.

Detektyvai inspektoriai Ava Terner ir Lukas Kalanakas neturi nei jokių įkalčių, nei jokių motyvų — kol įvairiose miesto vietose ant pastatų sienų ima rodytis grafičiai, apibūdinantys kiekvieną auką.

Tik tada, kai susigaudo, jog šitie žodžiai užrašyti ne po, o prieš žmogžudystes, jiedu suvokia, kad žudikas taip paskelbia savo būsimą auką... ir kuo ji nekaltesnė, tuo geriau.

Pasinaudodama savo patirtimi ir žiniomis, buvusi baudžiamosios ir šeimos teisės specialistė Helena Fields kuria nepaprastai autentiškus veikėjus ir siužetus. 

Helena Fields studijavo teisę Rytų Anglijos universitete, vėliau mokėsi Londono Advokatų rūmų Teisės mokykloje (Inns of Court School of Law). Užbaigusi teisės praktiką, tapo Midl Templo (Middle Temple) advokatų rūmų nare ir trylika metų pradirbo baudžiamosios ir šeimos teisės srityje. Gimus antrajam vaikui, ji pasitraukė iš teisininkų gretų.

Šiuo metu rašytoja kartu su savo vyru Davidu vadovauja filmų prodiusavimo įmonei bei dirba scenarijų rašytoja ir prodiusere. Romano „Tobuli palaikai“ veiksmas vyksta Škotijoje, nes čia rašytoja teigia jaučianti vienybę su pasauliu. Helena Fields kartu su vyru, trimis vaikais ir dviem šunimis gyvena Hampšyre. 

Visos jos detektyvų apie Luką Kalanaką serijos knygos tapo perkamiausiais „Amazon“ bestseleriais. 2020 m. naujausias serijos romanas Perfect Kill pateko į Detektyvinių romanų rašytojų asociacijos Ijeno Flemingo „Plieninio durklo“ apdovanojimo ilgąjį kandidatų sąrašą. Kiti jos romanai buvo įtraukti į Škotijos metų detektyvo ir Makilveinio premijos ilguosius sąrašus. Helena Fields taip pat yra išleidusi teisinį trilerį Degrees of Guilt HS Chandler pavarde. Perfect Crime kartą tapo populiariausia garsine knyga, aplenkusia net Mišelės Obamos knygą. 2020 m. „Tobuli palaikai“ pateko į Nyderlandų metų detektyvo „Bronzinio šikšnosparnio“ apdovanojimo trumpąjį sąrašą. Helenos Fields knygos išverstos į šešiolika kalbų ir parduodamos bei noriai skaitomos visame pasaulyje, taip pat ir JAV, Kanadoje, Australijoje bei Azijos šalyse.


  • Autorius: Helen Fields
  • Leidėjas: Jotema
  • Išleidimo metai: 2022
  • Knygos puslapių skaičius: 416
  • Formatas: 14x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094901720
  • Vertėjas: Šarūnas Šimkus
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Parašykite atsiliepimą apie „Tobulas grobis“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikiniai detektyvai ir trileriai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą „Tobulas grobis“, Helen Fields. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Helen Fields su knyga „Tobulas grobis“ jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga „Tobulas grobis“ patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Helen Fields. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą „Tobulas grobis“ palikti ir jūs.

 


Dažnai su „Tobulas grobis“ perkama kartu