0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Tobulas kūnas per 100 dienų

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2018-12-12 Aivaras

Super knygos, pristatymas patogus, greitas, kainos nustebino

Tobulas kūnas per 100 dienų


Šiuo metu neparduodama

2021-07-31 7.49 SoldOut
Knygos "Tobulas kūnas per 100 dienų" aprašymas

Lengviausia ilgalaikių tikslų siekti ugdant įpročius. Norint pakeisti kūną ir sutvirtėti, reikia įprasti sveikai maitintis, nuolat sportuoti, atsisakyti žalingų įpročių ir nekokybiškų produktų. Sakoma, kad išugdyti gerą įprotį trunka trisdešimt dienų, o šimto jų tikrai užteks pakeisti savo gyvenimo būdą. To pasiekti padės trenerių ir sveikos gyvensenos specialistų Andriaus Pauliukevičiaus ir Ilkos Rae Adams knyga „Tobulas kūnas per 100 dienų“.


Kodėl reikia valgyti daug daržovių ir kokia turėtų būti geros dienos pradžia? Ką ir kaip daryti sporto salėje, kad pasiektumėte geriausių rezultatų? Šioje knygoje autoriai atrinko svarbiausią savo bestseleriais tapusių ankstesnių knygų informaciją ir pateikė ją paprastai, suprantamai ir nuosekliai. Jei esate pasiryžęs pokyčiams, ši knyga suteiks naudingos informacijos kaip numesti svorio, užsiauginti raumenis ir džiaugtis dailia figūra.


Knyga „Tobulas kūnas per 100 dienų“ – tai dienoraštis, kurio puslapiuose galėsite planuoti savo mitybą ir treniruotes, sekti miego laiką, žymėti suvalgytą maistą ir produktų kaloringumą. Taip geriau pažinsite savo įpročius ir disciplinuosite save siekti užsibrėžtų tikslų. Ši knyga – tai vadovėlis, padedantis savo kasdienybę organizuoti taip, kad ji vestų į užsibrėžtą tikslą.


Dailinti kūno linijas, įsimylėti sveiką maistą ir atsisakyti žalingų įpročių – viskas pasiekiama lengviau, kai tampa įpročiu.

„Tobulas kūnas per 100 dienų“ – naudingiausia informacija metantiems svorį ir keičiantiems gyvenimo būdą. Viename leidinyje skaitytojas susipažins su pagrindiniais mitybos principais, ras ir vyrams, ir moterims pritaikytas treniruočių programas, visavertės mitybos pavyzdžius ir patarimus bei įvairius receptus. O įkvepiančios ir linksmos citatos motyvuos siekti tikslų. Jums skirti 100 dienoraščio puslapių – užpildykite juos tobulindami savo kūno linijas ir keisdami savo gyvenimo būdą.


Andrius Pauliukevičius ir Ilka Rae Adams – sveiko gyvenimo būdo ambasadoriai, ne vienos bestseleriu tapusios knygos apie sportą ir mitybą autoriai. Kol Andrius užsiima kultūrizmu ir konsultuoja pokyčiams pasiryžusius žmones kaip asmeninis treneris, jo žmona Ilka pataria sporto ir mitybos klausimais. Bendri interesai, veikla, knygų rašymas – sėkmingo šeimyninio gyvenimo receptas.

Andrius pasakoja, kad rytais mėgsta pasivaikščiojimą miške kartu su antrąja puse. „Ryte galva nebūna apkrauta darbiniais reikalais, tada išvengiame pokalbių apie juos ir abu garsiai svajojame, ką toliau gyvenime norime nuveikti, kur būti, kuo užsiimti. Kai grįžtu namo, užsirašau šiuos tikslus ir darausi planą, kaip juos įgyvendinti“, – apie savo dienos pradžią ir įpročio jėgą atvirauja knygos „Tobulas kūnas per 100 dienų“ autorius.2018-12-12

Super knygos, pristatymas patogus, greitas, kainos nustebino

Parašykite atsiliepimą apie "Tobulas kūnas per 100 dienų"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos apie mūsų kūną, mankštą

Andrius Pauliukevičius, Ilka Rae Adams parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Tobulas kūnas per 100 dienų, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Tobulas kūnas per 100 dienų aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Tobulas kūnas per 100 dienų už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Tobulas kūnas per 100 dienų? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Andrius Pauliukevičius, Ilka Rae Adams tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Tobulas kūnas per 100 dienų" perkama kartu