0

Tobulas moters kūnas

Knygą turime sandėlyje
Informacija

Tobulas moters kūnas

  • Leidėjas: Obuolys
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 336
  • ISBN ar kodas: 9786094840050

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Tobulas moters kūnas" aprašymas

Tobulas kūnas? Taip!
Atrodyti kaip pasaulinės garsenybės? Be problemų!

Ilka Rae Adams knygoje „Tobulas moters kūnas“ papasakos, kaip be didelio vargo ne tik sukurti gražias kūno linijas, bet ir mėgautis puikia savijauta.

Visiems vieno sveikos gyvensenos recepto nėra – kiekvienas toleruojame skirtingą fizinį krūvį, kiekvienas savaip maitinamės, kiekvienas turime savo gyvenimo ritmą. Be šių įvairių faktorių, daug ką lemia ir žmogus lytis, jo genetika.

Tačiau egzistuoja bendros efektyvios mitybos ir treniruočių nuostatos, kuriomis su skaitytojomis dalijasi Ilka Rae Adams. Taigi, kaip sustiprinti kūną ir jaustis laimingai?

Knygoje sužinosite:

– moterų kūno tipų skirtumus ir kiekvieno iš jų požymius;
– apie skirtingų kūno tipų moterų idealų svorį, riebalų kiekį ir matmenis;
– treniruočių ir menstruacijų ciklo derinimą;
– tinkamiausią treniravimosi režimą, jei siekiate:
         pabrėžti tam tikrus raumenis;
         sudeginti nereikalingus kūno riebalus;
         pagerinti fizinę būklę, figūrą ir sveikatą.

Namibijoje gimusi Ilka Rae Adams nugalėjo šios šalies grožio konkurse ir tapo „Mis Namibija“. Atvykusi gyventi į Lietuvą jau išleido knygą „Supermaistas“. Pati anksčiau susidūrusi su nepageidaujamais kilogramais, ji tikrai žino, kaip pasiekti norimą rezultatą.

Anot autorės, standartinis vienodų išmatavimų moters modelis neegzistuoja – juk gerą savijautą lemia ne centimetrai, o pasitikėjimas savimi ir sveikata. Deja sveikesnis dažniau būna prižiūrimas ir tvirtas kūnas. Tam nebūtina alinti savęs ar persistengti. Ilka Rae Adams patars, kaip nekenkiant sau pasiekti pageidaujamų dailių linijų (namie arba sporto salėje).

„Tobulas moters kūnas“ – tai profesionalios žinios apie treniruotes bei jų programas, daugiau nei šimtas skirtingų pratimų skirtingoms kūno dalims bei raumenų grupėms, motyvuojančios gyvenimo istorijos, papasakotos lankančių sporto salę moterų.

Ilkos Rae Adams knyga gausiai iliustruota – kiekvienas pratimas ne tik aprašytas, bet ir nufotografuotas, todėl šią knygą drąsiai galima vadinti gidu į sveiką gyvenseną.

Parašykite atsiliepimą apie "Tobulas moters kūnas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Mūsų kūnas. Mankšta. Masažas

Ilka Rae Adams parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Tobulas moters kūnas, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Tobulas moters kūnas aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Tobulas moters kūnas už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Tobulas moters kūnas? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Ilka Rae Adams tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Tobulas moters kūnas" perkama kartu