0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Tobulėjanti siela

5.0
(2 įvertinimai) Įvertinkite
 • Nauja knyga
Kaina internetu: 10,59 €
Kaina knygyne: 12,29 €*
Sutaupote: 1.70 € (14%)
 • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-05-14 Renata J.

Labai gera knyga!

Tobulėjanti siela


2021-06-30 10.59 InStock
Į krepšelį
Knygos "Tobulėjanti siela" aprašymas

Įžengę į naują šimtmetį stebime nuolat augantį įvairių visuomenės sluoksnių Šiaurės Amerikoje ir Europoje dvasinį atgimimą. Svarbu tai, kad tarp tokių žmonių yra nemažai išsilavinusių ir apsiskaičiusių, užimančių svarbią visuomeninę ir profesinę padėtį, todėl jie gali daryti įtakos kultūros tendencijoms ir kryptims. Tarp šios grupės žmonių kelios skirtingos tikėjimo sistemos buvo sujungtos į naują dvasinę visumą, grindžiamą mistinėmis įžvalgomis, kurios labai skiriasi nuo plačiajai visuomenei gerai pažįstamų religinių dogmų. Daktarės Lindos Backman knyga „Tobulėjanti siela“ atskleidžia esminius mūsų dienų dvasinio tobulėjimo būdų ir jų prigimties aspektus.

Daktarė Backman pradeda kvietimu prisiminti, kad visi esame įsikūnijusios sielos, atvykusios čionai su konkrečiais tikslais ir gyvenimo šviesoraščiu, kuris veikia kaip vedlys-žemėlapis. Ji pasakoja, kas tokie yra mūsų sielų vedliai ir ką jie veikia, apibūdina juos kaip puikius organizatorius, pažįstančius mūsų sielų kelią, siūlančius nuolatinę pagalbą ir visas jėgas skiriančius nuolat tobulėjančioms mūsų sieloms pagelbėti.

Šioje neįprastoje knygoje „Tobulėjanti siela“ daktarė Backman tyrinėja sielos evoliuciją atsižvelgdama į ilgą jos kelionę per amžinybę ir mūsų santykį su dangiškomis erdvėmis. Ji pasakoja apie nuolatinį sielų tobulėjimą, mūsų kaip siekį lemties organizavimą ir koordinavimą, kurie yra demokratiški, teisingi ir protingi. Ji sako: „Daugelis netiki ar nesupranta, kad sielos ir žmonių sąmonė yra nuolatos prižiūrimi ir kontroliuojami. Dabartinei pasaulio tvarkai skendint chaose - konfliktai, masiniai sušaudymai ir karai, ekonominis nestabilumas, stichinės nelaimės ir pagarbos aplinkai stoka - žmonių gyvenimas virto tikru košmaru."

Ši daktarės Lindos Bachman knyga „Tobulėjanti siela“ pabrėžia, kad kiekvieno žmogaus gyvenimas turi planą, mūsų Žemės ir visos visatos mastu. Šia prasme daktarė Backman yra šiuolaikiška šamane, kurios mokymas primena tuos dvasinių mokymų sergėtojus, patvirtinančius, kad mūsų pareiga Žemei - tai kelti planetos gerovę ir branginti visų visuomenės sluoksnių žmones, esančius čia ir kitose šalyse, ir parodyti, kad sielų ir žmonių tarpusavio santykiai yra daug svarbesni nei materialinė gerovė.

TURINYS

Turinys / 5

Pratarmė / 7

Padėka / 11

Įvadas / 13

Pirmas skyrius. Pažintis su savo sielos esme / 17

Antras skyrius. Sielos pažanga jums ir žmonijai / 31

Trečias skyrius. Esate intuityvus / 47

Ketvirtas skyrius. Pažanga keliaujant per gyvenimus / 63

Penktas skyrius. Bendravimas su savo sielos vedliais / 79

Šeštas skyrius. Septyni sielos archetipai ir jūsų sielos spindulys / 99

Septintas skyrius. Prieš gimimą sudarytas jūsų šviesoraštis / 109

Aštuntas skyrius. Tobulėjimas bendraujant / 125

Devintas skyrius. Įsikūnijimai tuo pačiu metu / 141

Dešimtas skyrius. Gyvenimai Žemėje ir kitur / 151

Vienuoliktas skyrius. Prisirišimas ir neprisirišimas / 163

Dvyliktas skyrius. Būdai dieviškajai galiai įvaldyti / 177

Tryliktas skyrius. Praeitų gyvenimų problemų sprendimas per savipagalbą / 191

Keturioliktas skyrius. Atverk sielos raidą šviesai / 205

A Priedas. Hipnoterapeuto pastabos / 213

B Priedas. Sielos regresijos hipnoterapija / 215

Glosarijus / 217


 • Pavadinimas originalo kalba: The Evolving Soul
 • Autorius: Linda Backman
 • Leidėjas: Satwa
 • Išleidimo metai: 2021
 • Knygos puslapių skaičius: 226
 • Formatas: 17x24, minkšti viršeliai
 • ISBN ar kodas: 9786094160585
 • Vertėjas: Gintaras Kaminskas
 • Iš kokios kalbos versta: anglų

2021-05-14

Labai gera knyga!

2021-05-10

Labai naudinga ir informatyvi. Padeda apibrėžti savo gyvenimo iki gimimo planą ir geriau suvokti jau gaunamus ženklus.

Parašykite atsiliepimą apie "Tobulėjanti siela"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Ezoterinės ir astrologijos knygos

Linda Backman parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Tobulėjanti siela, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Tobulėjanti siela aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Tobulėjanti siela už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Tobulėjanti siela? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Linda Backman tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Tobulėjanti siela" perkama kartu