-10% NUOLAIDA VISKAM su kodu: EURAS

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Tobulos išvaizdos link. Tiesa ir mitai apie grožio chirurgiją (knyga su defektais)

Kaina: 0,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-01-31 0.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Tobulos išvaizdos link. Tiesa ir mitai apie grožio chirurgiją (knyga su defektais)" aprašymas

Galimas knygos brokas (gali būti likusi žymė nuo anksčiau ant knygos nugarėlės užklijuotos kainos, pageltę kai kurių knygų puslapiai, gali būti susilankstęs, subraižytas arba įplyšęs knygos viršelis).

Estetinė chirurgija - jau ne vien turtingųjų ir garsenybių privilegija. Kasmet milijonai žmonių kreipiasi į plastikos chirurgus norėdami panaikinti randus ir Įgimtas dėmes, pagražinti kūno linijas ir pristabdyti amžiaus nulemtus procesus. Tačiau nelengva rasti objektyvios ir nešališkos informacijos apie plastines operacijas, detaliau sužinoti, kaip jos daromos, apsispręsti, ar jums tokių operacijų reikia.

Knyga "Tobulos išvaizdos link. Tiesa ir mitai apie grožio chirurgiją" suteikia svarbiausią informaciją ieškantiems grožio ir jaunystės šaltinio, padeda žmogui, neturinčiam mediko išsilavinimo, atsakyti sau į klausimą: operuotis ar nesioperuoti? Tai žinynas, kuriame apžvelgtos galimybės patobulinti kiekvieną kūno dalį, nurodyti alternatyvūs sprendimai, kad skaitytojas galėtų pasirinkti labiausiai jam tinkamą išeitį.

Autorės Antonia Mariconda surinkta informacija ir pateiktos iliustracijos aiškiai ir suprantamai atskleidžia plastinių operacijų eigą, suteikia žinių, kaip pasiruošti operacijai ir prisižiūrėti sveikstant po operacijos. Objektyviai, atsižvelgiant į paciento interesus aiškinama, kaip susirasti kvalifikuotą ir patyrusį plastikos chirurgą, kuris padės jums atrodyti taip, kaip visada svajojote.

Iš anglų kalbos vertė Aušra Karsokienė


  • Autorius:
  • Leidėjas: Aktėja
  • Išleidimo metai: 2012
  • Knygos puslapių skaičius: 256
  • Formatas: 19x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955213086-BR

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Tobulos išvaizdos link. Tiesa ir mitai apie grožio chirurgiją (knyga su defektais)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos moterims

pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Tobulos išvaizdos link. Tiesa ir mitai apie grožio chirurgiją (knyga su defektais)", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Tobulos išvaizdos link. Tiesa ir mitai apie grožio chirurgiją (knyga su defektais)" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Tobulos išvaizdos link. Tiesa ir mitai apie grožio chirurgiją (knyga su defektais)" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Tobulos išvaizdos link. Tiesa ir mitai apie grožio chirurgiją (knyga su defektais)"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Tobulos išvaizdos link. Tiesa ir mitai apie grožio chirurgiją (knyga su defektais)" perkama kartu