⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Tobulumui ribų nėra. Kaip talentingi vadovai ir šaunūs darbuotojai įkvepia aplinkinius

Kaina: 1,99 €
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-09-30 1.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Tobulumui ribų nėra. Kaip talentingi vadovai ir šaunūs darbuotojai įkvepia aplinkinius" aprašymas

Šios knygos "Tobulumui ribų nėra. Kaip talentingi vadovai ir šaunūs darbuotojai įkvepia aplinkinius" autorius atskleidžia kaip skirtingi geriausi vadovai, darbuotojai mąsto, mokosi ir bendrauja. Jis tyrinėja kūrybingus bendradarbius, aprašo dviejų jaunų ekscentriškų verslo genijų veiklą, jų pokalbius.


Skaitykite, kaip suvirintojas gamintojo akyse tampa tobulybės viršūne, mokslininkas virsta neprilygstamu pardavėju, o senolė sugeba sužavėti ir įkvėpti vieną garsiausių pasaulio architektų.

Pratarmė


„Jūsų dėka noriu tapti geresniu žmogumi." Šis neįprastas komplimentas, ištartas Džeko Nikolsono herojaus filme Kaip bus, taip gerai, aidėjo mintyse, kai įvairiose organizacijose ieškojau žmonių, kurie yra tokie, kokie yra - vyrų ir moterų - taip puikiai atliekančių savo pareigas, kad tai ugdo aplinkinius.

Galiausiai pradėjau vadinti tokius žmones geresniais nei įmanoma būti. Kodėl taip neįprastai, iš pirmo žvilgsnio net nelogiškai? Norėdamas paaiškinti, privalau papasakoti, kaip sutikau geriausią fleitininką pasaulyje - Žaną Pjerą Rampalį.

Tuo metu, kai išgirdau, kad jis ves meistriškumo pamokas viename miesto koledžų, gyvenau netoli Los Andželo. Nusprendžiau nueiti, nors ir negroju fleita. Sėdėjau tarp tuzino gabių muzikantų, grojančių meistrui, ir klausiausi jo patarimų bei muzikinių pasažų interpretacijų. Rampalio versijos būdavo tokios stulbinamai skirtingos, kad kartą pa-klausiau, kaip toli jis yra pasiryžęs nueiti, eksperimentuodamas su kompozitoriaus kūriniu. Suraukęs kaktą ir minutėlę pagalvojęs, jis atsakė: „Yra vakarų, kai sugroju kūrinį puikiai. Tuomet kitą vakarą sugroju jį dar geriau...

Nuo tos dienos pradėjau apie išskirtinius žmones galvoti kaip apie geresnius nei įmanoma būti.

Be to, didieji meistrai ne tik nepaliauja tobulinti savo kūrinių, jie nuolatos eksperimentuoja ir kai tik atrodo, kad šie jau tobuli, nustebina dar puikesniu atlikimu. Argi ne tai yra genijaus esmė?

Kokiomis savybėmis pasižymi genijus darbovietėje? Teko stebėti šimtus jų ir, mano nuomone, patiems šauniausiems bendradarbiams būdingi tokie pat bruožai kaip ir kitiems, tiesiog jie energingiau juos puoselėja. Štai kodėl esu įsitikinęs, kaip svarbu pasakoti apie jų veiklą - kad nuolatos prisimintume savo gerąsias savybes.

Pradedame dirbti nusiteikę pakeisti pasaulį, būti išskirtiniai, atskleisti savo talentus ir būti pripažinti. Pamažu šiuos taurius troškimus nustelbia tai, ką Šekspyras vadino „audringa atsitiktinumo srove". Sunkiai dirbdami prisitaikome ir ilgainiui pamirštame, kad kiekvienas mūsų atlieka darbą, patikėtą žmonijos brangakmeniams.

Taigi šia knyga kviečiu jus pagerbti puikius vadovus, pavaldinius, tiekėjus ir klientus. Tai darydami ne tik mokykimės iš jų, bet ir prisiminkime geriausius savo bruožus.

 

 

Stengdamasis perteikti pamokas (tikiuosi!) įdomiai ir įsimintinai, į pagalbą pasikviečiau verslo genijų Maksą Elmorą, šįkart jo sūnėnui atliekant pasakotojo vaidmenį.

  • Autorius: dale dauten
  • Leidėjas: Algarvė
  • Išleidimo metai: 2006
  • Knygos puslapių skaičius: 168
  • Formatas: kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9955604611

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Tobulumui ribų nėra. Kaip talentingi vadovai ir šaunūs darbuotojai įkvepia aplinkinius"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Marketingo knygos

Dale Dauten pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Tobulumui ribų nėra. Kaip talentingi vadovai ir šaunūs darbuotojai įkvepia aplinkinius", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Tobulumui ribų nėra. Kaip talentingi vadovai ir šaunūs darbuotojai įkvepia aplinkinius" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Tobulumui ribų nėra. Kaip talentingi vadovai ir šaunūs darbuotojai įkvepia aplinkinius" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Tobulumui ribų nėra. Kaip talentingi vadovai ir šaunūs darbuotojai įkvepia aplinkinius"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Dale Dauten tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Tobulumui ribų nėra. Kaip talentingi vadovai ir šaunūs darbuotojai įkvepia aplinkinius" perkama kartu